Wpis z mikrobloga

24 godziny temu wyszedlem ze szpitala.

Do teraz nie moge uwierzyc w to co sie stalo, nie ogarniam tego po prostu ()
Od tygodnia mam jedno jadro, nie chce mi sie zyc. Nie mam po co teraz.

Bylem u lekarzana kontroli, mam lezec i chlodzic wora.

Prosze was o wsparcie, jest mi bardzo ciezko.
#oswiadczenie #zdrowie #medycyna
  • 153
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: Nie przejmuj się Mireczku, z tego co wiem nawet z jednym nie strzelasz ślepakami więc nie ma się czym martwić. Jak ktoś będzie Cię chciał kopnąć to może nie trafić. Trzymaj się i zdrowiej, jedna kulka mniej nie sprawia, że jesteś mniej męski
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: i tak właśnie ta #!$%@? kultura maczyzmu i wmawianie sobie, ze facet musi być taki a taki ryje ludziom w głowach. Rozmawiałeś ze swoją partnerka? Przecież to w ogóle nie ma znaczenia czy masz jedno czy dwa. Dalej możesz uprawiać seks i płodność jest zachowana, w czym masz problem? Tak jak ktoś wyżej powiedział, wyznacznikiem męskości nie jest ilość jąder.
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: Jak drugie działa, to czym się przejmujesz. Dalej możesz ruchać, możesz kiedyś mieć dzieci, tylko w worze ci się więcej miejsca zrobiło. Myśl praktycznie.
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: jedno przejmuje działalność operacyjna za oba wiec jak dzieci chcesz mieć to mieć będziesz. Pryskać tez będziesz miał czym wiec się uspokój. Powiesz laskom ze to rana po bitce
  • Odpowiedz
  • 0
#mirkokoksy #szczecin możecie polecić jakiegoś trenera personalnego? Głównie chodzi mi o człowieka który pomoże mi wypracować technikę do przysiadow, wyciskania na ławce, martwych ciągów, wiosłowania w opadzie tułowia.
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: wiem ze Ci przykro, na pocieszenie powiem, że mi jako dziewczynie byłoby to obojętne co tam masz czy czego nie masz, bo to chyba żadna różnica w życiu codziennym?
  • Odpowiedz