Wpis z mikrobloga

24 godziny temu wyszedlem ze szpitala.

Do teraz nie moge uwierzyc w to co sie stalo, nie ogarniam tego po prostu ()
Od tygodnia mam jedno jadro, nie chce mi sie zyc. Nie mam po co teraz.

Bylem u lekarzana kontroli, mam lezec i chlodzic wora.

Prosze was o wsparcie, jest mi bardzo ciezko.
#oswiadczenie #zdrowie #medycyna
  • 153
  • Odpowiedz
@Smjiq6968: Co Ty za przeproszeniem #!$%@? xD
Nie strasz chlopa, tak dlugo jak ma jedno jadro to wszystko jest w porzadku, nie musi tescia brac.
Jakby stracil drugie to wtedy tak, ale jedno wystarcza.
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: Tylko teraz pilnuj drugiego, bo jak je stracisz to bedzie #!$%@?, ja czekam na wizyte u urologa bo z tym co zostalo, jest maly problem i troche strach. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: Nie wiem jak to jest w Twoim przypadku.
Mi nie ucinali calego wora, tylko wycieli jadro ze sroda i wstawili sztuczne, takze wizualnie nie ma zadnej roznicy.
Poza tym ze nad penisem mam blizne na bliznie, bo mialem operacji na jadrach juz z 4-5, nie ma lekko.
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: D e tam. Dla różowych to nie ma żadnego znaczenia więc się tym nie przejmuj. A co do sprawnosci to mój brat po pół roku od usunięcia jądra spłodzil dziecko więc nie będzie źle z seksem. Pewnie dla mężczyzny jest to w jakiś sposób dziwne ale będzie dobrze nie martw się. Zdrówka życzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: na pewno jest Ci ciężko, ale glowa do góry. Wszystko się wygoi, przestanie bolec i poukladasz to sobie. Najwazniejsze, ze jestes zdrowy. Myślę, że żadnej normalnej kobiecie nie będzie to przeszkadzalo, wiec zadbaj o siebie i swoje pozytwne nastawienie :) jesteś nadal tak samo wartosciowym facetem, jak przed zabiegiem :)
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: stary, przecież to nie ma żadnego znaczenia, drugi jajko weźmie się za produkcję testo, a jak nie to będziesz łykał tabsy żeby wyrównać, co to za problem? nie masz #!$%@? przynajmniej raka, weź to pod uwagę xD
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: lekarze to zasadniczo niechętnie przepisują ludziom testosteron a jak już to jakieś maści z śladowymi stężeniami. Gdybys zauważył jednak ze problemy z testosteronem są to odzywaj sie do mnie, pomogę coś załatwić.
  • Odpowiedz