Wpis z mikrobloga

24 godziny temu wyszedlem ze szpitala.

Do teraz nie moge uwierzyc w to co sie stalo, nie ogarniam tego po prostu ()
Od tygodnia mam jedno jadro, nie chce mi sie zyc. Nie mam po co teraz.

Bylem u lekarzana kontroli, mam lezec i chlodzic wora.

Prosze was o wsparcie, jest mi bardzo ciezko.
#oswiadczenie #zdrowie #medycyna
  • 153
  • Odpowiedz
Od tygodnia mam jedno jadro, nie chce mi sie zyc. Nie mam po co teraz.


@Wandsbeker: Ja #!$%@?ę, stary, nienawidzę jak ludzie mówią "ale inni mają gorzej", ale przecież masz dalej jedno jądro, a nie zero. Dosłownie nic ci się nie zmieniło. Dalej jesteś płodny, dalej ci staje, no dosłownie za miesiąc będziesz tak samo sprawny jak miesiąc temu.

Rozumiałbym w pełni jakby ci wycięli oba albo drągala do kompletu. Ale
  • Odpowiedz
@Wandsbeker może teraz dasz radę wepchnąć całość? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Facet kocha się z kobietą i w pewnym momencie mówi:
- Kochanie, masz może pod ręką łyżkę do butów?
- A po co?
- Bo jest tak fajnie, że bym jeszcze jajka włożył.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wandsbeker absolutnie nic nie zmienia to poza faktem, ze jestes zdrowy (raczej) i zyjesz. Faceci z jednym jajem normalnie funkcjonuja w relacjach z laskami. Tylko nie wmow sobie, ze pol wora to cos gorszego.Twoje pol wora i tak jest wieksze niz spora ilosc calych worow obecnych tu wykopkow. Hej!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wandsbeker: Co Ci te jądra niby dają? Przecież nawet jakbyś nie miał żadnego to i tak można seks uprawiać, ba nawet wytrysk by był bo z tego co wiem to większość ejakulatu to wydzieliny innych gruczołów niż jądra, tylko hotmony trzeba by brać i tyle.
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: Ziomek to jeszcze żaden problem przecież :D Mam znajomego który po wycięciu jajka jeszcze żonie dwójke dzieci zmajstrował. Poza tym mówił (po wódce, więc raczej szczerze xD), że z jednym jajkiem to sie #!$%@? wygodniej w gaciach chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz