Wpis z mikrobloga

Czy bylibyście w stanie związać się z dziewczyną, co ma ciało jak na zdjęciu, tylko z twarzy jest nie 1/10 a pare punktów wyżej takie 3-4/10? Ja jestem podobny do typka ze zdjęcia budową i z twarzy tylko zakola większe.
#zwiazki #rozowepaski #s--s #niebieskiepaski #milosc #przegryw #samotnosc #depresja #kiciochpyta #podrywajzwykopem
AntekWojtek - Czy bylibyście w stanie związać się z dziewczyną, co ma ciało jak na zd...

źródło: comment_CWeFsbh122KJ9yNoXiqCiDOCJWaLoGhL.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AntekWojtek: jesli babka ma poukładane w głowie, jest przyjemna w obyciu, ogarnięta życiowo i lubisz jej charakter to nie powinieneś się zastanawiać. Spora cześć facetów też ma nasrane w głowach i szuka księżniczek, które w wielu wypadkach są mentalną większą lub mniejszą, ale jednak patologią
  • Odpowiedz
@AntekWojtek: Sam kiedyś ważyłem przez pewien okres koło 107 kg i wmawiałem sobie że to genetyka. Teraz dbam o siebie, ćwiczę na siłowni, ważę poniżej 90 kg i nie wyglądam jak ulana klucha :D. Wystarczy chcieć
  • Odpowiedz
Jak można być taką amebą, żeby głównie po wyglądzie decydować o tym z kim spędzisz być może pozostałe 70 lat reszty życia? Przecież inwestycja w urodę to najgorsza możliwa opcja? Po paru latach taka 4/10 kobieta odpowiednio pokierowana zyska klasę, która mocno przewyższa przemijalna urodę.
A później chodzą tacy nieszczęśliwi 30-40latkowie i ukrywają się w garażach, bo nie lubią swojej rodziny i domu, który na takich kryteriach zbudowali. Uroda przeminęła, a paskudny
  • Odpowiedz
@AntekWojtek: typie, widzę, że wrzucasz już kolejny wpis o dziewczynie, z którą chcesz zerwać, ale boisz się zranić jej uczucia. Byłoby mi w ciul przykro na jej miejscu, bo nie dość, że kalkulujesz w tak głupi sposób, to jeszcze nazywasz ją leniwą, głupią, dziecinną i brzydką z ryja. Może taka jest, skąd mamy to wiedzieć, ale w takim razie w jakim celu w ogóle jeszcze rozważasz inne wyjście niż rzucenie
  • Odpowiedz