Wpis z mikrobloga

Dobra powiedzcie mi #rozowepaski jak faceci nie mają aż takich kłopotów ze znalezieniem drugiej połówki to dla czego istnieje spora grupa #niebieskiepaski która nigdy nie trzymała dziewczyny za rękę? nie poszła na studniówkę żeby ich nie wyśmiewano? ( #logikaniebieskichpaskow tak bo to jego wina że każdą którą próbował zaprosić nie zgodziła się) o całowaniu i seksach może co najwyżej pomarzyć. #!$%@? ile bym dał za taki spacer za rękę z różowym w gimnazjum czy liceum. Ale pozostaje świadomość że to już minęło i nigdy się nie stanie. Na nowej uczelni, w mojej grupie jest 5-6 dziewczyn z tego co wiem 2 zajęte kolejne 2 mi odmówiły wyjścia na cholerną kawe do pozostałych nie pisałem bo po co?
#przegryw #zwiazki #tfwnogf #tinder #logikarozowychpaskow
  • 10
  • Odpowiedz
@wykopekprzegrywek: Nic nie popsuli, po prostu póki nie masz ustawionego paska, to nie pokazują Ci się paski innych.

Co do tematu, kto powiedział, że nie mają kłopotów? I faceci czasem mają z tym problem, i kobiety, życie no, czasem trzeba nad sobą trochę popracować, żeby być bardziej atrakcyjnym dla płci przeciwnej, czasem poczekać, aż trafi się ktoś odpowiedni.
  • Odpowiedz