Wpis z mikrobloga

Wczoraj ktoś wymieniał samodzielnie opony w swoim samochodzie, aby udowodnić, że jest prawdziwym mężczyzną w odpowiedzi na wpis jakiegoś różowego paska. Dzisiaj ja mojemu różowemu wymieniłem olej i filtry w Clióweczce. Ręce #!$%@?, głowa obita od podwozia (190cm here, kanał robiony na 180cm mojego tatka xD), zawrotne 40zł zaoszczędzone, ale satysfakcja, że jestem prawdziwym mężczyzną nieziemska ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: Dodatkowo wyregulowałem dyszę od spryskiwacza bo sikała na dach xD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #mechanikasamochodowa #heheszki
Pobierz pumbiaczek - Wczoraj ktoś wymieniał samodzielnie opony w swoim samochodzie, aby udowo...
źródło: comment_Ls6v30Zb0WnWi6D7D1lekQ4d2h3Sl8ec.jpg
  • 16
@pumbiaczek: a ja nie mam w wynajmowanym mieszkaniu ani wiertarki, ani drabiny i nie mogę lampy wymienić. Bo to taka nie na haczyku, tylko na blaszce. No i nie mam jak być mężczyzną ()
@Tylko_noc a co mialem AMSOIL albo Millersa wlac do Clio 1.2 75KM z przebiegiem 260 tys.? Od zawsze jeździ na Elfie, Renault leje Elfa, wiec jeśli coś jest dobre i nie ma z tym problemów to po co to zmieniać? Chyba, że masz lepszą alternatywę w cenie 60-70zł za 4l spełniającą wymagania producenta to chętnie posłucham.