Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Skończyłem budownictwo na jednej z politechnik. Pracuję w zawodzie. Wymiotuje ta pracą. Wieczne nie realny termin. Szef który wiecznie mu wszystko za wolno lub za mało. Ludzie którzy sa debilami i trzeba wszystko pokazać albo sa Ukraińcami i Białorusinami i nie można się dogadać. Godziny pracy nie wspomnę . Teraz jest lajtowo 6:30 - 17 :00 + soboty oczywiście( i trzeba dodatkowo wszystko poustalać po pracy)
Dość tych gorzkich żali. Chce się przebranżowić. Myślałem by pójść w to słynne programowanie. Kiedyś nawet trochę się robiło. ( 1 aplikacja w android markecie) lub w cnc. Podpowiedzcie mi jak wyrwać się z tego gówna w którym teraz jestem.
#cnc #programowanie #zmiana w życiu #gorzkie żale #wyznanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 23
Kurdebele ale wy mieszacie chłopowi w głowie. Przecież żeby być technologiem lub programistą w cnc to trzeba liznąć tej roboty przez jakiś czas, poznać etapy i procesy produkcji danych elementów w firmie itp. Nie wskoczysz od buta na taką posadę chyba, że masz już staż na w/w stanowisku. A co do zarobków to ile firm tyle stawek. U mnie operator 3k, mlody programista 3.5k, programista, technolog, koordynator produkcji 4-5k
Kurdebele ale wy mieszacie chłopowi w głowie. Przecież żeby być technologiem lub programistą w cnc to trzeba liznąć tej roboty przez jakiś czas, poznać etapy i procesy produkcji danych elementów w firmie itp. Nie wskoczysz od buta na taką posadę chyba, że masz już staż na w/w stanowisku. A co do zarobków to ile firm tyle stawek. U mnie operator 3k, mlody programista 3.5k, programista, technolog, koordynator produkcji 4-5k


@wiadereczko: koordynator
@Puukko: mozesz mi wyjasnic co Ty tam robisz jeszcze za 1,9k w WARSZAWIE ? Przeciez w byle gowno innej robocie dostaniesz to samo albo wiecej za sama obecnosc i posiadanie sprawnych czterech konczyn. Szanujcie sie ludzie do #!$%@?