Wpis z mikrobloga

Cześć,
czy ktoś już odsłuchiwał Sennheiser HD569? Jak wrażenia? Bo chyba dobrze spełniłyby moje oczekiwania (zamknięte, welurowe pady, dobry bas, przyzwoite średnie, nienatarczywa góra, bez żadnych podbić ani dziur w paśmie), ale nie chcę kupować całkiem w ciemno. Z tego co czytałem opinie to całkiem fajnie grają.

#sennheiser #sluchawki
  • 3
@v-tec: Ja słuchałem. W porównaniu do AKG K612 PRO i Sennheiser HD 599 mają bardziej cofnięty wokal i trochę więcej basu od HD 599 i sporo więcej od AKG, nawet po bassport modzie. Zaskakująca ilość detali jak za tę cenę, nawet jeżeli grają z takich sprzętów jak OnePlus 3 czy Huawei P20 Pro, które powiedziałbym, że są co najwyżej odtwarzaczami poprawnymi. Scena także na plus. Nie tak duża, jak w AKG
@ruscin: bardzo Ci dziękuję za rozbudowaną recenzję. Z wymienionych przez Ciebie innych modeli znam tylko HD 681. Jak dla mnie miały nieco mało basu, ale to było do przeżycia. Nie mogłem zdzierżyć tej natarczywej wyższej średnicy, kłuło mnie w uszy strasznie. W końcu je oddałem koledze. Czyli mogę HD569 kupować, powinny być ok dla mnie.
@v-tec HD 659 mają zdecydowanie łagodniejsza górę niż HD 681. Co do basu to jest zdecydowanie lepszy jakościowo niż w Superlux i będzie go więcej, ale pamiętaj, że to naprawdę nie są basowe słuchawki. Najbardziej basowe, ze wszystkich wyżej przeze mnie podanych, ale na pewno nie tak mocno jak nauszniki firmy Beyerdynamic. Moim zdaniem to świetny sprzęt, szczególnie za obecną cenę. Genialny kompromis pomiędzy przyjemnością z odsłuchu a referencyjnością. Do tego zagrają