Wpis z mikrobloga

Cos nie moge spac to napisze takie wypociny. Mirki czy Wy tez tak boicie sie smierci? Mnie strasznie przeraza to ze np pewnej nocy zasypiasz i juz sie nie budzisz, a co z wszystkimi niezalatwionymi sprawami, planami wakacyjnymi, przyszlym spotkaniem z chlopakiem czy ogolnie jakimis smieszkami z kolezanka albo planowaniem swiat z mama () Bywaja noce ze ten strach mnie tak dopada ze leze i rycze ze wolalabym sie nie urodzic zeby nie musiec umierac ()

#smierc #strach #zycieposmierci #niemogespac #nocneprzemysleniazdupy
  • 64
  • Odpowiedz
@manjobanjo bylem ostatnio w szpitalu na zabiegu. Przed wieczorem jakiś pacjent tak krzyczał z bólu, że było to wręcz przerażające. Wył tak przeraźliwie co najmniej przez kilka godzin. Nad ranem stwierdziliśmy, że wreszcie przestało go boleć i pewnie zasnął. W sumie to tak było, tyle, że zasnął na zawsze... Wolałbym zasnąć i się nie obudzić, niż tak cierpieć przez ostatnie godziny życia. Lekka/szybka/bezbolesna śmierć to coś dobrego pod warunkiem, że nie
  • Odpowiedz
@manjobanjo: jak bylem mały też się bałem spać by nie umrzeć w nocy xd
Co do samego lęku to mam podobnie, chciałbym widzieć gdzie świat podąża i być obserwatorem, taka wrodzona ciekawość. Po śmierci na 99% jest nicość co również nie poprawia humoru, a na dodatek sama śmierć może być bolesna.
Dlatego wolałbym nie tworzyć nowych ludzi by też nie musiały się bać odejścia w niwecz
  • Odpowiedz
Bywaja noce ze ten strach mnie tak dopada ze leze i rycze ze wolalabym sie nie urodzic zeby nie musiec umierac


@manjobanjo: Strach przed śmiercią jest czymś normalnym (dzięki niemu żyjemy), natomiast jeśli cię on paraliżuje i pogarsza ci się często i długotrwale nastrój to czas odwiedzić psychologa.
  • Odpowiedz