Wpis z mikrobloga

Cos nie moge spac to napisze takie wypociny. Mirki czy Wy tez tak boicie sie smierci? Mnie strasznie przeraza to ze np pewnej nocy zasypiasz i juz sie nie budzisz, a co z wszystkimi niezalatwionymi sprawami, planami wakacyjnymi, przyszlym spotkaniem z chlopakiem czy ogolnie jakimis smieszkami z kolezanka albo planowaniem swiat z mama () Bywaja noce ze ten strach mnie tak dopada ze leze i rycze ze wolalabym sie nie urodzic zeby nie musiec umierac ()

#smierc #strach #zycieposmierci #niemogespac #nocneprzemysleniazdupy
  • 64
  • Odpowiedz
@manjobanjo Właśnie ta świadomość jest moim zdaniem najlepsza w życiu. Żaden problem, żaden stres czy zmartwienie rzeczami przyziemnymi nie jest niczym więcej jak błahostka, snem który skończy się prędzej czy później. Dzięki temu można nabrać do tego dystansu i żyć bardziej przyjemnie, z lżejszym umysłem i nastawieniem do życia. Myślę że straszniejsze byłoby wieczne życie, bo co gdybyśmy dożyli końca Słońca i potem dryfowali w wiecznej ciemności? Myślę że śmierć to swojego
  • Odpowiedz
  • 2
Cos nie moge spac to napisze takie wypociny. Mirki czy Wy tez tak boicie sie smierci? Mnie strasznie przeraza to ze np pewnej nocy zasypiasz i juz sie nie budzisz, a co z wszystkimi niezalatwionymi sprawami, planami wakacyjnymi, przyszlym spotkaniem z chlopakiem czy ogolnie jakimis smieszkami z kolezanka albo planowaniem swiat z mama () Bywaja noce ze ten strach mnie tak dopada ze leze i rycze ze wolalabym
  • Odpowiedz
@Variv: nerwica to raczej nie grozi, przez wiekszosc czasu doceniam zycie i wiem ze trzeba je wykorzystac bo jest krotkie i ze nie ma sensu sie przejmowac blahostkami itp, :) tylko czasami sa takie wieczory ze jak o tym wszystkim pomysle to chce mi sie ryczec :(
  • Odpowiedz
@Okex: no wlasnie, ciekawe czy jest zycie po zyciu, ja jestem zdania ze smierc to takie spanko tylko bez snow i budzika ( ͡° ͜ʖ ͡°) gorzej jak jest jakies zycie inne od tego tutaj bo moze byc gorsze a to jest calkiem spoko ʕʔ chociaz z drugiej strony jak dostane raka to zmienie zdanie
  • Odpowiedz
@manjobanjo: Takie przemyślenia dużo dają bo czasami prowadzą do przewartościowania swojego życia i zmiany priorytetów. I tak możesz być zadowolona, że zostałaś obdarzona wysoką inteligencją, bo dla większości społeczeństwa tego typu przemyślenia są abstrakcją.
  • Odpowiedz