Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 26 lat. Najbardziej w życiu żałuje dwóch rzeczy. Pierwsza to że nie wyjechałem za granicę po szkole średniej, tylko udałem się na studia które niczego mnie nie nauczyły a papierek nie pomógł znaleźć pracy w tej branży bo over 9000 CV na jedno miejsce, więc pracuje w gównorobocie za 1800 netto. Druga że w wieku 14-20 lat zamiast uganiać się za dziewczynami to grałem w hehe gierki na komputerze, a potem na studiach w moim kierunku chociaż było dużo dziewczyn to większość zajęte a tak pozatym każdy wie jak wygląda rynek matrymonialny w Polsce więc nawet nie będę się rozpisywać, z roku na rok jest coraz gorzej a sporo moich rówieśniczek w czasie kiedy ja chodziłem na uczelnie powyjeżdżało za granicę i nawet takiej Karynki już nie ma dla mnie bo over 9000 chętnych na jedną singielkę w moim 60k a rzeczywiście to nawet 50k mieście.

Ehh a pamiętam jeszcze czasy epulsa (bo miałem troll konto do przeglądania) kiedy to były prawdziwe zwykłe szare myszki i dało się poznać dziewczyne na swoim poziomie atrakcyjności. Głupi człowiek był i raczej nieświadomy, bo gdyby wtedy dał atencje jednej z tych wyszydzanych kujonic to dziś miałby może nawet żone. Co najwyżej Sebki, Normiki i Chady by się z nas śmiały ale miałbym #rozowypasek i byłby #seks. A tak teraz jakieś #tinder #badoo i nawet się nie dokopiesz do zwykłej kobiety bo jest zasypana wiadomościami od zdesperowanych normików. Jeszcze przed 2010 rokiem pamiętam że praktycznie każdy mógł poznać jakąkolwiek dziewczyne, brzydki brzydule, a przystojny modelke. Teraz to jest po prostu niemożliwe by każdy mężczyzna w Polsce nzalazł partnerke.

Gdybym zarabiał chociaż te 3k netto miesięcznie to odkładałbym forse żeby wyjechać do #azja #filipiny i tam szukać kobiety. Bo chyba w Polsce w moim wieku i przy obecnej strukturze demograficznej to jestem skazany na bycie starym kawalerem.

#przegryw #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam 26 lat. Najbardziej w życiu żał...

źródło: comment_A7vKBbEUBb8vTA27SR5xxJ9KKfytB5pO.jpg

Pobierz
  • 25
@Sikorka2017: Właśnie też za bardzo nie kumam o co chodzi z tymi Filipinkami skoro dużo łatwiej jest np. w Japonii. Ktoś tutaj kiedyś pisał całkiem nie dawno dość obszerny opis jak poderwać dziewczynę w Japonii i tam były nawet nazwy klubów, organizacji od speed datingu itp. Podobno dużo łatwiej znaleźć tam żonę niż w Europie i na dłużej bo tam cały czas to samo co w Polsce było ze 30-40 lat