Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 26 lat. Najbardziej w życiu żałuje dwóch rzeczy. Pierwsza to że nie wyjechałem za granicę po szkole średniej, tylko udałem się na studia które niczego mnie nie nauczyły a papierek nie pomógł znaleźć pracy w tej branży bo over 9000 CV na jedno miejsce, więc pracuje w gównorobocie za 1800 netto. Druga że w wieku 14-20 lat zamiast uganiać się za dziewczynami to grałem w hehe gierki na komputerze, a potem na studiach w moim kierunku chociaż było dużo dziewczyn to większość zajęte a tak pozatym każdy wie jak wygląda rynek matrymonialny w Polsce więc nawet nie będę się rozpisywać, z roku na rok jest coraz gorzej a sporo moich rówieśniczek w czasie kiedy ja chodziłem na uczelnie powyjeżdżało za granicę i nawet takiej Karynki już nie ma dla mnie bo over 9000 chętnych na jedną singielkę w moim 60k a rzeczywiście to nawet 50k mieście.

Ehh a pamiętam jeszcze czasy epulsa (bo miałem troll konto do przeglądania) kiedy to były prawdziwe zwykłe szare myszki i dało się poznać dziewczyne na swoim poziomie atrakcyjności. Głupi człowiek był i raczej nieświadomy, bo gdyby wtedy dał atencje jednej z tych wyszydzanych kujonic to dziś miałby może nawet żone. Co najwyżej Sebki, Normiki i Chady by się z nas śmiały ale miałbym #rozowypasek i byłby #seks. A tak teraz jakieś #tinder #badoo i nawet się nie dokopiesz do zwykłej kobiety bo jest zasypana wiadomościami od zdesperowanych normików. Jeszcze przed 2010 rokiem pamiętam że praktycznie każdy mógł poznać jakąkolwiek dziewczyne, brzydki brzydule, a przystojny modelke. Teraz to jest po prostu niemożliwe by każdy mężczyzna w Polsce nzalazł partnerke.

Gdybym zarabiał chociaż te 3k netto miesięcznie to odkładałbym forse żeby wyjechać do #azja #filipiny i tam szukać kobiety. Bo chyba w Polsce w moim wieku i przy obecnej strukturze demograficznej to jestem skazany na bycie starym kawalerem.

#przegryw #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam 26 lat. Najbardziej w życiu żał...

źródło: comment_A7vKBbEUBb8vTA27SR5xxJ9KKfytB5pO.jpg

Pobierz
  • 25
tylko udałem się na studia które niczego mnie nie nauczyły a papierek nie pomógł znaleźć pracy w tej branży bo over 9000 CV na jedno miejsce


@AnonimoweMirkoWyznania: no to się nie dziwię, że takie problemy, jeśli większość studenciaków tak uważa. Sama szkoła daje ci fundament i podstawy jakiejś dziedziny. Jeśli chcesz być 1 z over 9000 to musisz dać coś od siebie i wykraczać poza program, ale tak, skończcie studia, nauka
@Michu99: Dziwny gównokierunek, gdzie do pracy jest 9000 osób na 1 jedno miejsce. To co napisałem odnosi się nie tylko do wyjebiście ambitnych kierunków. Możesz jako prawnik kasować 5 cyfrową wypłatę, a możesz i 6-7, jeśli dajesz z siebie więcej i do tego się nadajesz, a dzisiaj młodzież w większości robi wszystko na #!$%@? i liczą, że jak pomachają świstkiem, to nagle każdy będzie ich pieniędzmi obsypywać
@Michu99: Dodając jeszcze odnośnie emigracji. Z taką ambicja jaką posiada op, czytałbyś "żałuję, że wyjechałem", bo niektórzy myślą, że na emigracji też pieniądze z niczego się biorą, a pewnie robiłby przez agencję pracy za najniższą krajową i również wegetował, ale na obczyźnie
@AnonimoweMirkoWyznania: teraz jak z samej mordy nie jestes 8/10 to sie mozesz co nazjwyzej w dupe pocalowac. Rozowe są coraz bardziej wymagające co do samego wyglądu a im mlodsza tym wymagania są wyzsze. Jak bede mial 30 lat to pieprze branie sobie na kark jakieś zuzytej 30 latki która nagle zaczela szukać spokojnego,wrazliwego goscia co bedzie nią się zajmować. Bede chodzil na divy co mają od 18 do 24 lat. kto
SzklanaStara: @Edenes: A kto ci poda szklanke wody na starosc ? Ja widze, ze moje kolezanki 7/10 z pracy sa samotne, wiec chyba slabo szukacie kobiet. A te cale przygody sie szybko nudza. Kilku facetow na jedna noc i kazda pragnie stabilizacji. To normalne. Poza tym np. ja szukalam zawsze faceta na stale. To nie moja wina ze mnie faceci podrywali a po kilku numerkach znowu nastepna laska i nastepna...
@Tofinent:
Masz rację!
Ten mit Filipin że tam znajdzie miłość. Byłam widziałam i wiem... Tam się miłość kupuje, która oczywiście jest póki masz hajs i utrzymujesz ja, jej rodzinę i znajomych a czasami cała wioskę. Tak panowie, tam was z PLN stać na akceptację i 'milosc'. A czy da wam to szczęście... Z Duterte za sterami i mentalności filipinska - powodzenia. O niejednym szczęśliwym słuch zaginął.
No ale od tego są