Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski #tinder #randki #braklogiki #corobic Randkowanie? Jak to sie robi?

Po roku bycia samej postanowiłam kogos poznac. Oczywiscie przez ten czas było wielu kandydatów ale nie byłam zainteresowana. Na pierwszym miejscu stawiałam rozwój zawodowy i wszystko w tym obszarze mi sie doskonale udaje. Spełniam sie zawodowo i mysle, ze jestem w tym dobra ale gorzej z #niebieskimi
Jakiś czas temu poznałam fajnego faceta na Tinder. Wszystko w nim mi sie podobało. Miał ambicje, moj typ itd. Swietnie sie dogadywaliśmy, pierwsza randka super, druga rewelacja i nagle po kilku dniach przestał prawie sie odzywać a wydawało mi sie, ze tez jemu sie spodobałam. Niekiedy cos napisze ale juz straciłam zainteresowanie...chyba :)

Jakieś rady? Cos zrobiłam źle? Czy po prostu nie rozumiem facetow?
  • 40
  • Odpowiedz
@Loujo_jo: bo jesteś w przegródce „może”. Podobasz mu się, lubi Cie, ale nie widzi w Tobie kandydatki na partnerkę. To oczywiście może zmienić się z czasem o ile facet rzeczywiście szuka poważnej relacji - ale często takie znajomości rozmywają się.

Jak facetowi od wejścia pasuje wszystko - to dąży do częstych kontaktów z kobietą, żeby nikt nie sprzątnął mu jej sprzed nosa.

Spotkasz wielu facetów z którymi rozmowa będzie miła, polubią
  • Odpowiedz
@Loujo_jo: Napisz mu coś w stylu, że dlaczego stracił zainteresowanie, że nie pisze, to się dowiesz.
Z jednej strony może chciał cię tylko "przetestować" i potem kolejną i kolejną, a z drugiej może mieć problemy, o których nie powie, bo np. się wstydzi.
  • Odpowiedz
@Loujo_jo: nie chodzi o to, że oczekiwałaś związku od razu, tylko odczucia faceta. Po prostu - jak facet się zauroczy to dąży do kontaktu, bycia blisko, upolowania damy. Skoro nie dąży, nie zauroczył się. A to, że się kontaktuje - lubi Cię pewnie.
  • Odpowiedz