Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad hipokryzją ludzi, którzy "krytykują" chodzenie na prostytutki PRZEGRYWÓW, a sami regularnie uprawiają darmowy seks. Czyżby normictwo miało ból dupy o to, że nieatrakcyjni mężczyźni mogą posuwać kobiety 10/10 za pieniądze?

Z mojego punktu widzenia sprawa polega na tym, że jak nieatrakcyjny facet pójdzie na prostytutki to laski będą miały mniej atencji, a dupy i tak będą dawać tym najprzystojniejszym, a waginy nie będą mogły użyć jako swoją manipulację, bo Mirek przegryw pójdzie sobie na rokse i będzie miał zagwarantowane ruchanko z atrakcyjną laską i będzie miał w dupie jakiejś atencjuszki.

Więc tak Mirki.. dla Waszego zdrowia radzę regularnie uczęszczać na divy.

PS. Mam więcej szacunku do prostytutek niż do "normalnych", bo od nich mam jakiejś dobre profity, a nie jakiejś olewanie etc. Tak dziewczyny, mną nie będziecie manipulować swoją cipą, a koniec końców i tak rozkładacie nogi przed Chadami.

#przegryw #divyzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #seks #wychodzimyzprzegrywu #wygryw
  • 35
@lajsta77: Czyli fwb, ons pochwalasz, a prostytucję nie? XDDDDDDDDDDD typie seks z divą, a jakimś koczkodanem nie różni się niczym. Różnica jest taka, że diva bierze za to pieniądze (i słusznie), a taki szlauf z klubu daje za darmo tym najatrakcyjniejszym. Dzięki roksie taki Mirek spod tagu przegryw również ma możliwość przelecenia atrakcyjną kobietę bez żadnych trudności. Lepsze ruchać divy niż nie mieć nic
@Vladimirovich: #!$%@?, daj spokój, szkoda czasu na #!$%@? bo i tak nie zrozumie, że każdy chce ruchać 10/10 Ale nie każdy jest, więc niektórzy radzą sobie inaczej, ale sobie radzą i wszyscy zadowoleni.
@lajsta77: kto normalny się zastanawia czy prostytutka ma przyjemność z seksu z klientem? Kogo to obchodzi? Ma przyjemność z Twojego hajsu, a ty z ładnej cipeczki, najbardziej szczera z możliwych relacji między niespokrewnionymi kobieta i mężczyzna. Dziwki