Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sepang mój ojciec przycebulil i wziął telefon w wersji junior bo był tańszy, a różnił się chyba tylko kolorem. Pierwsza komórka w rodzinie. Czyli jakoś 97/98 rok
@zibizz1: u mnie w 1998 to już była Nokia 5110 ( ͡ ͜ʖ ͡)

Nawet mi posłużyła do przebrania na bal karnawałowy


@tomon: Przebrałeś się za sołtysa?

@Nitro_Express: Za Janusza Tracza (
  • Odpowiedz
@mati1990: Rozumiem, że pracę na blejtramie 100x70cm mamy sobie wsadzić do plecaczka, albo najlepiej do kieszeni? :D
Sory, ale nie mamy innego wyjścia, tak samo jak osoba mająca dziecko w wózku też nie ma wyjścia i ktoś wiozący rower też go nie ma... Każdy by chciał zajmować jak najmniej miejsca, ale niekiedy się zwyczajnie nie da.

Ponadto nie chciałbyś aby taki blejtram który jest już częściowo zamalowany farbami olejnymi przypadkiem
  • Odpowiedz
@mati1990: Na dyktach i blejtramach [pic rel], których nie zegniesz i nie zrolujesz w żaden sposób, malujesz akrylami lub olejnymi [to główne farby używane w plastykach / uczelniach artystycznych].

- Farby olejne potrafią schnąć wiele tygodni, lub nawet miesięcy [im jaśniejszy kolor tym dłużej schnie], więc nie da się. Bywały przypadki gdy taka jasna farba, bardzo grubo nałożona np. szpachelką, schła np. 2 lata.
- Farby akrylowe schną bardzo szybko [kto się przypadkowo maznął pędzlem po ubraniu, ten pobijał rekord Usaina Bolta w biegu do najbliższego kranu, a i to często nie pomagało], ale z reguły w takich szkołach nie maluje się nimi na papierze, tylko wspomnianych dyktach i blejtramach

Na papierze maluje się głównie farbą akwarelową lub temperową - one schną szybko i hipotetycznie mogą być wsadzone do tuby, ale tuby ogólnie są niepolecane, bo niszczą i zwijają papier, a farba np. temperowa łatwo się zdrapuje gdy papier sam o siebie ociera w
Scooterek - @mati1990: Na dyktach i blejtramach [pic rel], których nie zegniesz i nie...

źródło: comment_My0OGPrPXuYMNLe443x5B7qpiwZrV0WN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Dopóki nie przepisałem się na trąbkę to też z taką biegałem. Potem wszystko do futerału lądowało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Po latach zastanawiałem się po c--j te teczki były, jakby nie można było na ten angielski normalnie z plecakiem iść ¯_(ツ)_/¯


@Widzet: Żeby pokazać, że to na dodatkowy angielski idziesz, a nie z plebsem do budy.
  • Odpowiedz
@mati1990: Urządzałem z kumplami bitwy na te rury, a później sie je podpalało i latało z taką racą po rynku miasta aż zgasła. Wtedy na szczęście nie było Straży Miejskiej.
  • Odpowiedz