Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Chwilowo: Nigdy nie ogarnę tego kultu netflixa, kurcze, jakby to był rodzaj jakiegoś luksusu, a i ich seriale oryginalne nie są na wysokim poziomie, z kilkoma wyjątkami. Generalnie rzadko zdarza się jakiś dobry serial, najczęściej to taki który nie wyszedł z wytwórni netflixa, a z filmami to już w ogóle #!$%@?.
  • Odpowiedz
@TheSjz3: To miał był tylko popkulturowy obrazek, chodziło raczej po prostu o miły, domowy czas z drugą połówką 'na czilu', a ta platforma miała trafiać do większości i trafia, koneserzy kina na pewno nie będą usatysfakcjonowani.
  • Odpowiedz
@Chwilowo: Jakieś memy na fejsbuku, oznaczanie się, pisanie o tym że hehe netflix i pitca z loszkom a potem seks
Nie #!$%@?, nie zazdroszczę i nie będę miał w to #!$%@? dopóki zatruwają mi takimi rzeczami moją przestrzeń i będę agresywnie się temu sprzeciwiał.
  • Odpowiedz
@TheSjz3: Netflix był świetny przez pierwsze lata, gdy ich streaming raczkował. Nikt nie wierzył w ich sukces, więc dostawali prawa do 'emisji' filmów i seriali za bezcen. Było dość bogato. Miło wspominam czasy vpn/proxy.
A teraz? Meh. Szkoda kasy.
  • Odpowiedz
@Chwilowo: Takich obrazków jest masa, młode kobiety uważają oglądanie netflixa za zainteresowanie, nie wszystkie oczywiście. Selfie z telewizorem wyświetlającym logo netflixa to też już standard i każdy szanujący się lanser ma takie foto na insta. Nie psiocze na wszystkich którzy z tego korzystają, też subskrybuje. W sumie, kiedyś ludzie robili sobie zdjęcia z telewizorami, może wcale się tak bardzo nie zmieniliśmy.
  • Odpowiedz
@Chwilowo: W którym miejscu próbuje Cię obrazić? Jeżeli tak to odebrałaś to źle, nie miałem tego na celu. Twój wrzut stał się dla mnie inspiracją co by trochę żółci z siebie wylać, ale nie na Ciebie :)
  • Odpowiedz