Wpis z mikrobloga

za co chcesz szanować policję? Nie rozumiem, czemu w tym smutnym kraju się utarło, że kogoś trzeba szanować za to, że wykonuje swoją PRACĘ!
Czy ty szanujesz sprzątaczki ze szkoły/pracy za to, że myją kible i brudne podłogi?
A już szanowanie starszych ludzi za to, że są starsi to totalnie nie kumam( ͡° ͜ʖ ͡°)
@piastun: tak szanuje sprzataczki, poniewaz pomagaja mi w codziennych sprawach, polecam odrobine szacunku do ludzi :D nie wiem jak to inaczej okreslic... to nie empatia czy cos, poprostu, tak zostalem wychowany, i doskonale wiem ze szacunku z bomby sie nie ma, nie mam do konkretnej osoby ale do pewnych zachowan, determinacji, checi pomocy etcetera
@databroke: no mogę iść gonić kury ale napisz mi jak szanujesz sprzątaczki? Czy tych policjantów co torturowali sebixa na komisariacie też szanujesz za ich trud włożony w oczyszczanie z wrogiego ludowi elementu? Czy policmajstrów wyrabiających targety na sebixach z 1000000 działek dilerskich zawartych w jednej torbie z 0,003g suszu też szanujesz?
@piastun: jest za co, conajmniej 1/3 robi wala i beke z tego prawa, czyli co? kazdy moze? czy tylko niektorzy? ja wiem ze produkcja naduzywa tego ale to nie jest sluzba, rozumiesz wogule takie pojecia jak sluzba, przysiega?

po co ja pytam :D wez #!$%@? podczlowieku, zero tolerancji do oszustow
o mogę iść gonić kury ale napisz mi jak szanujesz sprzątaczki?

Czy ty szanujesz sprzątaczki ze szkoły/pracy za to, że myją kible i brudne podłogi?


@piastun: moim skromnym zdaniem jestes rownodczesnie nikim i podczloiwiekiem, nieopozdtawiam