Wpis z mikrobloga

@rzuberbozy: wszyscy mają po równo czyli gówno
dla mnie to i tak bez różnicy czy jest weekend czy poniedziałek bo aby nie zostać okradanym robię na czarno
dzięki takim jak Ty - miłośnikom podatków
  • Odpowiedz
  • 38
@Poro6niec

dzięki takim jak Ty - miłośnikom podatków


Ale żeby nie rozumieć istoty podatków to trzeba być foliarzem.

No i co z tym podatkiem? ZUS zabierając 5 stów miesięcznie obcina Ci skrzydła przed byciem monopolistą na światową skalę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) 1200 małego ZUSu dla przedsiębiorstw to też psie pieniądze, o co chodzi? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Poro6niec: raz piszesz, że masz 13 lat, a innym razem, że zarabiasz sobie na czarno. Zdecyduj się jakiego trolla zgrywasz ostatecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
raz piszesz, że masz 13 lat,


@waro: A Ty myślisz, że co
kanapki do szkoły to mi z nieba spadają?
i kieszonkowe?
i opłata na dodatkowy angielski?
Jak nie zarobie to nie mam
  • Odpowiedz
że zarabiasz sobie na czarno.


@waro: Bo musze, nikt mi w tym wieku nie zaoferuje legalnej pracy
Mama na mnie rok temu postawiła krzyżyk jak nie zdałem do następnej klasy, powiedziała że nie ma dla mnie perspektyw ani przyszłości i od teraz mam się utrzymywać sam
Dobrze, że chociaż za czynsz nie muszę bulić bo bym nie wyrobił finansowo, taka jedna Paulina mówi, że ona sobie dorabia oferując płatne buziaki
  • Odpowiedz
@Poro6niec: If true, aczkolwiek wątpie to możesz matkę pozwać, bo musi ci płacić dopóki się uczysz. Ja bym to zrobił z czystej antypatii.

@rzuberbozy: A jak moje podejście wygląda tak - że popieram usunięcie przymusowego zusu, i radykalne ograniczenie podatków do pewnej kwoty (powiedzmy 10k netto na rękę miesiąc) za to jestem za tym żeby wszystko powyżej było mocno opodatkowane - a milionowe korporacje nawet po te 75%
  • Odpowiedz