Wpis z mikrobloga

Dobra muszę zasięgnąć waszej opinii w pewnej sytuacji która dzisiaj mnie spotkała.
Wynajmuję pokój w mieszkaniu i dzisiaj gość wynajmujący mówił że przyjedzie coś naprawiać rury w łazience czy coś takiego.
Z samego rana wyszedłem z mieszkania i wróciłem dopiero chwilę temu. Wbijam a tam ten typek siedzi w moim pokoju z nogami wyciągniętymi na fotelu popija kawkę ! NOSZ KURŁA MAĆ Gość cały dzień siedział w moim pokoju bez mojej wiedzy.
WTF zrzucił tam wszystkie swoje graty, torby i narzędzia. Wróciłem chciałem się przebrać i coś pooglądać, a typ dalej siedział popijał kawkę w przerwami na robienie tych rur ! Jakieś 20 minut temu pojechał, siedzę w kuchni z współlokatorem i nie mogę się uspokoić bo tak mnie to fqrwiło, ale współlokator nie widzi w tym nic złego że stary śmierdziel z girami siedział cały dzień w moim pokoju bez uprzedzenia mnie i mojej zgody. Teraz nie mogę się doliczyć kasy z portfela który był w pokoju no i podejrzenia idą na frajera wynajmujacego.
Jak ukręcić z tego niezłą imbę ? Wynajmujący ma prawo tak robić ? bez mojej wiedzy ?
#wynajem #wynajempokoju #prawo #januszebiznesu #gownowpis #oswiadczenie #corobic ##!$%@? #jestemzly
  • 1