Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mareksa666: Wiadome, że lewacki, bo to ramię niemieckiej propagandy w kraju... ale brednie o marszu piękne wymyślają. "Jak to mogło być, że są race! To nie do pomyślenia.... ", a gdy za PełOOO policja biła ludzi, to już wszystko cacy?

Akurat nie jestem prawakiem, a gdzieś między jednymi a drugimi. Tak czy inaczej wstyd mi za to, że są w Polsce takie zakały, które plują na tych, którzy chcą uczcić pamięć
@ChcialemBycTatuazem człowieku, we Wrocławiu bandyci rzucali butelkami, zrobili komuś krzywdę i to jest fakt. Masa patologii mieszka we Wrocławiu, więc wcale mnie to nie dziwi. Ale liczba ranionych latającymi butelkami powinna wynosić 0. Sprawcom tych czynów powinni wlepić wieloletnie wyroki, bo ktoś mógł stracić oko, a nawet umrzeć, gdyby dostał w miększą część czaszki. A tu mamy "tylko" trwałe oszpecenie bliznami na czole.
@Poro6niec: @stormkiss: @Kur_Piejak: jak chcecie wyzywać i usprawiedliwiać przemoc ilością osób w marszu to sprawdźcie swoje brednie zanim je napiszcie. 200k to może było w Warszawie. We Wrocławiu policja podaje 9k:
"Rzecznik dodał, że w marszu uczestniczyło 9 tys. osób. - Dzięki działaniom policji nie doszło do zbiorowego zakłócenia ładu i porządku – powiedział Petrykowski. Dodał, że "wydarzył się incydent", w którego wyniku ranne zostały dwie osoby cywilne i
Czyli jak na dowolnym koncercie/imprezie masowej ktoś dostanie ranny to automatycznie można nazywać wszystkich uczestników patologią?


@KaloryfeR: Jeśli ze sceny wrzeszczy i wzywa do przemocy Międlar, a po koncercie ludzie wychodzą i obrzucają przechodniów butelkami i racami, i to samo powtarza się co roku, a uczestnicy uważają, ze wszystko jest OK, to tak, to jest patologia.