Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Czy ktoś znający #prawo wie, jak to jest z publikowaniem takich zdjęć? Czy ktoś może mi zrobić takie zdjęcie, upublicznić i robić na tym swoją szopkę polityczną?
@Andreth: nie wykazywał cienia agresji xD samo przyjście i tworzenie kontrmanifestacji do marszów niepodległości to oznaka agresji i #!$%@? umysłowego. I proszę o doprecyzowanie nie przypadkowych przechodniów a antifiarzy, kodowców, obywateli rp i innych lewarów, którzy przychodzą zakłócać imprezę masową
@kajbu bez jaj, omiń butelkę przy tłumie kiedy nie patrzysz 360 stopni dookoła głowy. Ni #!$%@? nie unikniesz. Tak czy siak jeden chyba z najbezpieczniejszyh marszy na swiecie wyszedl przy tej ilosci osób.
@Andreth: To nie marsz niepodległości tylko marsz debili. Marsz normalnych ludzi odbył się we Wrocławiu rano. Te 9 tysięcy na marszu ONR i Młodzieży Wszechpolskiej powinno się zagonić w kozi róg, zamknąć do furgonetek i wywieźć do łagru. Przynajmniej by się problem z kibolami WKS we Wrocławiu rozwiązał, bo mniej więcej tylu ich chodzi na stadion.
omiń butelkę przy tłumie kiedy nie patrzysz 360 stopni dookoła głowy.


@Loloman: ja wlasnie patrze caly czas.. odwracam sie tu w bok.. tam w gore.. bo nie wiadomo w ktorym momencie i z ktorej strony wrog zaataktuje..

ludzie mowia ze dziwnym jestem i te moje ruchy.. niejeden sie na ulicy ze mnie pewnie za plecami smieje.. ze niby oblakany jestem..

Ale jak to mowia.. strzezonego Pan Bog strzeze ( ͡°