Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Andreth Ale kogo to obchodzi i niby co to ma znaczyć dla ogółu. Ktoś rzucił butelkę, ona dostała, od tego jest policja żeby idiotę zatrzymać a ona może zalozyc proces i ubiegać się od odszkodowanie. Codziennie miliony ludzi się kaleczy i nikt nie płacze z tego powodu. #!$%@?ło was ludzie do reszty, te marsze wywołują u was większe emocje niż powinny a to po prostu grupa ludzi poszła na spacer i tyle
  • Odpowiedz
@Andreth: Bylem tam. Patologiczni KODziarze, schowani za kordonem policji, wyzywali od faszystow ludzi idacych w marszu niepodleglosci. Robili to zapewne tylko po to, aby komus puscily nerwy i rzucil w nich np. butelka, zebyscie mogli robic nagonke, jak np. twoj wpis
  • Odpowiedz
@Kur_Piejak: patrz, a w Warszawie gdzie rzeczywiście było te 200k jakoś nie słyszałem żeby ktokolwiek był ranny. Cud się zdarzył czy jak?

To podobno był marsz dla uczczenia niepodległości Polski, każda ranna osoba i każdy przejaw agresji są tam niespodziewane i nie powinny mieć miejsca. Nieważne ile osób brało w tym udział.

Przez kampusy największych uczelni w kraju codziennie przewija się wi ęcejosób i jakoś nie ma codziennie rannych, rozumiem że
  • Odpowiedz
  • 3
@AfroMetal Stałam wczoraj na jednej z mniejszych stacji pkp w Warszawie czekając na przyjaciółkę. Z naprzeciwka zatrzymał się pociąg podmiejski zatłoczony sebixami. Kiedy pociąg ruszył, ktoś rzucil z okna szklaną butelkę która rozbila mi się pod nogami. 30 cm dalej i miałabym pięknie poharatane nogi
  • Odpowiedz
@caslin: ale ja nie twierdzę że tam idiotów nie było, tylko że w czasie marszu nie doszło do takich incydentów jak we Wrocławiu przy 20 krotnie mniejszej liczbie osób i niezależnie od ich ilości są to czyny karalne i nie powinno do nich dochodzić w czasie marszu upamiętnieniającyn niepodległości naszego kraju. Zamiast tego są obywatele, którzy wolą kontynuować przemoc i nienawiść, której brak świętują.
  • Odpowiedz