Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AfroMetal Tak się składa że w Warszawie przez marsz przejeżdżaly 3-4 razy karetki. Niewiadomo czy ktoś komuś coś zrobił czy po prostu ktoś zaslabl (a było jedno zgłoszenie do takiej akcji) Ale zrozum jedna rzecz, że jest różnica między dostaniem #!$%@? bo jakis seba się nacapl a dostaniem przypadkowo butelka. Na Poniatowskim zrzucalo parę osób butelki i gdyby ktoś bezpośrednio przechodził pod mostem to na bank byliby ranni. Z tym że taka
  • Odpowiedz
@Andreth: ja #!$%@? jaka żenada xD co by się nie stało to prawackie ćwierć mózgi i tak znajda sposób żeby to wyprzeć xD wszystko to żydowska prowokacja tylko żeby przedstawić wspaniały naród sebixów wyklętych w złym świetle xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andreth: byłem przy tym całym zamieszaniu gdy zaczęli rzucać racami i petardami w Obywateli. Jakoś nie zauważyłem by jakiś żołnierz został ranny.
  • Odpowiedz
@Andreth: 9000 osób i tylko dwie ranne?
przecież to raczej sukces.. na takim marszu jest wielokrotnie bezpieczniej niż na wyprzedaży przedświątecznej w lidlu...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@stormkiss: uwielbiam takie głupie komentarze. Takich incydentów nie powinno być w ogóle. Jestem za wolnością zgromadzeń i rozumiem, że do takich incydentów może dojść tylko zadaje sobie pytanie dlaczego rycerze w szarych ortalionach nie zareagowali i nie zatrzymali typa albo chociaż zrobili zdjęcie.
  • Odpowiedz
  • 1
@Andreth Tak, wy lodziarze jesteście znani z barku agresji, chyba, że przychodzi do was jakiś człowiek z mediów wtedy go szarpiecie i grozicie śmiercią lub utratą zdrowia. Nie zesraj się że 200 tysięcy osób przyszło świętować a ty nie masz się do czego #!$%@?ć.
  • Odpowiedz