Wpis z mikrobloga

Mirki, nie wiem co myśleć. Moja różowa prowadzi chyba podwójne życie... Wczoraj szukając kluczy w jej torebce znalazłem tam... dwa kastety. Zastanawiam się czy to jakiś lokalny #fightclub czy może wymuszenia, rozboje, porwania, tortury sp. z o.o. Najgorsze, że boję się z nią o tym pogadać, bo jeszcze mi #!$%@? :/
Co mam robić? Bagiety odpadają, bo lubię ją.
#rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski
rajet - Mirki, nie wiem co myśleć. Moja różowa prowadzi chyba podwójne życie... Wczor...

źródło: comment_MJ27NZwOOvy0Ql8XqsanpunP4RBxmct5.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@rajet: Art 258.

§ 1. Kto bierze udział w zorganizowanej grupie albo związku mających na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 2. Jeżeli grupa albo związek określone w § 1 mają charakter zbrojny albo mają na celu popełnienie przestępstwa o charakterze terrorystycznym, sprawca
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Szkoda kobiety
  • Odpowiedz
  • 0
@rajet słuchaj, wyjeb jej tubę, tylko tak niespodziewanie, żeby nie zdążyła założyć kastetów, jak będzie chciała walczyć, znaczy fight club
  • Odpowiedz
@rajet: nie słyszałeś nigdy o malowaniu paznokci? Jak klient nie chce zapłacić za ochronę, to przywiązuje się go do krzesła i najpierw delikatne opukuje mu się paznokcie młotkiem. Jak dalej uważa, że nie potrzebuje ochrony to robi się to mocniej. A te saparatory bardzo ułatwiają pracę. Tak przynajmniej mówiła mi była. Uff. Jak dobrze, że wyjechała do Anglii. Sam nie miałem odwagi z nią zerwać.
  • Odpowiedz