Wpis z mikrobloga

@Cybher1 jeśli nie byłbyś tępym prawiczkiem to byś wiedział że Onet wypuścił serię takich plakatów z różnymi ludźmi. Ma to pokazać że Polakiem może być każdy ale jak widać nawet coś tak prostego przerosło zdolności dedukcji twojego gówna które masz w głowie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Cybher1: ja #!$%@?.
MI SIE NIE PODOBA MAJA TO ZMIENIC NATYCHMIAST OBRAZAJA WIELKA POLSKE I POLAKOW
mam nadzieję że to bait xD
  • Odpowiedz
@nom_om: to jest jak z tym podgrzewaniem żaby w rondelku. Powoli nas lewackie media chcą przyzwyczajać do takich patologii, żeby to stało się normą. Z dnia na dzień, roku na rok zmiany idą właśnie w tym kierunku i aż boję co będzie za 5-10 lat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Cybher1: rozumiem że jesteś jednym z tych co jak widzi murzyna na ulicy to wskazujesz na niego palcem i mówisz hehehe MURZYN xD
Wciąż tu nie widzę patologi .
  • Odpowiedz
@Cybher1: Rozumiem, że Ci się to nie podoba, ale wciąż nie widzę związku z „celowym obrażaniem Polaków”, nie ma na tym tatuażu żadnych obraźliwych słów, rysunków czy postaci
  • Odpowiedz
  • 0
@nom_om do murzynów nic nie mam, ale nie lubię takiej nachalnej propagandy "tolerancji".
A patologią jest promowanie związków homoseksualnych, ktore stanowią bardzo nieliczny odsetek normalnych par.
  • Odpowiedz
  • 0
@trusia a czy gdybym podszedł do Ciebie i zdjął majtki i zaczął walić konia to byś się nie obraziła? Ja w tym nic obrazliwego nie widzę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
dla mnie to patologia, ale oczywiście dla postępowego lewactwa wszystko co patologiczne jest trendy.


@Cybher1: CO DO #!$%@? XD

Nie wspominając, że masz metodologię postępowania właśnie radykalnej zachodniej lewicy: "REEE nie pokazali reprezentacji grupy XYZ". Tylko zamiast niepełnosprawnych czarnych trans u ciebie to jest 'maja być wszystkie płci ale
  • Odpowiedz