Wpis z mikrobloga

  • 0
@trusia to, że dla jednych osób taki plakat i tatuaże są obraźliwe, a dla innych nie. To może skrajna analogia, ale nie zdziwie sie jak za 20 lat lewactwo totalnie zdegeneruje społeczeństwo.
  • Odpowiedz
@Marek1991:

Nie zesrajcie się. Wciskają wszędzie swoją propagandę, a wy mówicie, że deszcz pada. Przecież ta ręka murzyna to przesada. Najpierw tolerujcie takie gówno, a za chwile będziecie narzekać na biały rasizm. Nawet mi was nie żal.


środowiska narodowo nacjnalistyczne też wciskają swoją propagandę, że Europa ma być biała, konserwatywna i chrześcijańska. Dla mnie liczy się wolność, nie zamordyzm i nie obchodzi mnie kto jakiego jest koloru skóry. Każdy człowiek to inna osobowość, liczy się jednostka, nie masa. Żyjąc w społeczeństwie masz tylko przestrzegać prawa tak aby innych nie krzywdzić. Niejeden czarny w Polsce zachowuje się lepiej niż niejeden biały Polak. Więcej: to biali weszli z butami wszędzie gdzie się dało narzucając własne prawo, obyczaje i przejmując ziemie oraz surowce a narodowcy płaczą gdy do Europy czarni przyjeżdżają.. No ale wiadomo: "czarni żyją w chatkach z gówna więc możemy zająć ich ziemie!" Wuj z tym, że w Polsce są miejsca gdzie ludzie tez żyją jak dzicy ludzie. Nacjonalizm i rasizm to zwykle narzędzia do prowokowania wojen i konfliktów.
Każdy rasizm jest spowodowany przewagą emocji nad logiką - co mnie obchodzi czy na ulicy mnie napadnie biały czy czarny. W Polsce większość białych a i tak więzienia przepełnione a nocą strach iść
  • Odpowiedz