Wpis z mikrobloga

@loczyn:

Sikorski teraz sie taki zrobil

Ciężki charakter Sikorksiego, żeby nie powiedzieć, że bucowatość, to nic nowego. M.in. przez ten charakter nigdy nie umiał sobie zbudować porządnego zaplecza politycznego i dlatego w prawyborach w PO przegrał z Komorowskim, a teraz wylądował poza polityką.
  • Odpowiedz
@anczej_bulwa: Czy ja kogoś nazwałem sodomitą? Gościu weź wyjdź z tej bańki. O jakim ministrze ty teraz wspominasz, bo te polityczne rzeczy ci naprawdę zasłoniły oczy. Tutaj na portalu ludzie z niego kreują wielkiego męża stanu, to tylko sobie zaśmieszkowałem, bo jak tak ma się zachowywać mąż stanu, to ja podziękuje. Taka rada, weź zluzuj i odpuść sobie tematy polityki, bo widzę mocno ci ona na nerwy działa.
  • Odpowiedz
@ldldld3 to nie ja się tu spinam xD

Nie pije bezpośrednio do Ciebie, ale do absurdu, do jakiego dochodzi w naszym kraju. Jeśli nie dostrzegasz żartu w moim wpisie do wybacz, jak widać jestem słaby w żarty xD

Z fartem mordeczko xD
  • Odpowiedz
@kurczakos1: ależ ja nie twierdze, że użył poprawnej czy, bądźmy szczerzy przystojnej osobie publicznej, nazwy. Albo, że nie ma powodu by jechało tyle pojazdów. Piszę tylko, że obie osoby opisują dokładnie to samo. A wykopki: "hehe zaorane", "no pięknie go zripostował".
Czym? Jak? Sikorski mógłby odpisać równie dobrze "Thx cpt. obvious". W sensie, że miałby rację, nie, że powinien.
  • Odpowiedz
@GratisLPG: Widzę, że nawet tutaj dotarła już ta poprawność polityczna, której ponoć tak wykop nienawidzi.
Ja p------e, co za dno. Połowa wykopu wieszała psy... na psach za te lewe L4 a teraz obrona potocznej nazwy radiowozu.

Jakby tak powiedział Kaczyński to pewnie byłoby spoko bo przecież policjanci sami mówią na policyjne vany (a nie każdy radiowóz - tak dla jasności) suki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ldldld3: kiedy niby ktokolwiek Sikorskiego za kulturę wychwalał? Jest on skurczysyńsko inteligentny i obeznany w świecie i stanowczo jeden z najlepszych ministrów 3 RP ale jednocześnie to że jest aroganckim bucem to każdy wie. Inna sprawa że ten komentarz w żaden sposób nie jest zły. Wie ktoś jak się suka w ogóle nazywa? No radiowóz ale to określenie potoczne na konkretny typ radiowozu które nawet nie wiem czy ma nazwę
  • Odpowiedz