Wpis z mikrobloga

@InsertPPL: Jako kibica Realu #!$%@? mnie Ramos i ciągłe odpuszczanie mu idiotyzmów za jednego gola z Lizbony. Gość grą nie nadaje się na kapitana, gubi pozycje, daje się robić jak dziecko, łapie kartki i fauluje bez sensu. Obrona bez niego wygląda udżo solidniej. Takie moje zdanie.
  • Odpowiedz
Jakby pepik stracił przytomność na 10 minut to można by było pomyśleć o żółtej kartce a tak to nawet upomnienie się nie należy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@InsertPPL: Bez przesady. Zdarzają mu się mecze, że odcina mu rozum i godność człowieka co skutkuje jakimiś głupimi faulami, po których często powinien opuścić boisko. Jednak jest urodzonym kapitanem, ma posłuch w szatni, potrafi wydrzeć mordę, zmotywować i rozdzielić kogoś jak trzeba, na konferencjach potrafi zgrabnie rozmawiać z dziennikarzami. Jestem w stanie zrozumieć kibiców innych drużyn, bo w mediach jest kreowany tylko i wyłącznie na zwierzę żądne krwi(i często zasługuje na
  • Odpowiedz
@Marseloo: Dokładnie, gość gra w Realu jeszcze od czasów pierwszych Galacticos REGULARNIE i leci mu tam już 14 sezon. Jest kapitanem. W reprezentacji Hiszpanii to samo. Żaden z selekcjonerów z niego nie zrezygnował i łapał się na skład nawet wtedy, kiedy Hiszpania rządziła na międzynarodowej arenie i rywalizacja była #!$%@? mocna. Jest kapitanem. Ma na koncie 160 występów i nikt go nie pchał jak Wuja. Jeżeli ktoś mi mówi, że gość
  • Odpowiedz