Wpis z mikrobloga

@Niebadzlosiem: Jestem po raku jąder i podobne wstępne objawy miał typ jeden z którym raz leżałem podczas chemii. Lekarz z krakowa upierał się że to zapalenie i typek 2 miesiące maścią smarował a potem wyszło że to guz rośnie. Polecam sceptycznie podchodzić do opinii lekarzy. bHCG i AFP można w krwi sprawdzić na nowotwór albo USG (jeden z typów raka jąder się w krwi nie pojawia, ale lepsze niż nic)
HCG i AFP można w krwi sprawdzić na nowotwór albo USG (jeden z typów raka jąder się w krwi nie pojawia, ale lepsze niż nic)


@CheddarDry: USG i to u urologa-onkologa. Markery warto sprawdzić ale wynik negatywny nie daje żadnej pewności. Miałem typ mieszany raka z czterech różnych rodzajów (teratoma, seminoma, yolk sac tumor i coś tam jeszcze) i tylko za jednym razem na trzy badania jeden marker wyszedł nieznacznie podwyższony
@Wandsbeker wiem co czujesz Mirku raz podejrzewałem u siebie skręt jądra jak mi z rana zaczęło boleć, doszedłem z mieszkania do przystanku zaczelo #!$%@? ale myślałem że lekko obilem. Potem jak w autobusie zaczął się atak bólu to prawie wymiotowalem i wręcz się wyczolgalem na następnym przystanku, szybko na sor, na sorze 4h oczekiwania(byłbym już bezplodny) bo babki zapomniał leków i to najlepsza opcka(najlepsza baba co jak się zapisuje przy okienku to