Wpis z mikrobloga

  • 30
Mirki i Mirabelki, pijcie ze mno kompot! Dostałem pracę jako junior software tester w Warszawie. 26 level, skończone studia techniczne (nie informatyka), odbyty 2 miesięczny kurs Tester oprogramowania, brak certyfikatu ISTQB(natomiast wiedzę z sylabusa posiadam), zaliczone 8 rozmów kwalifikacyjnych w Lublinie, 2 rozmowy w Warszawie i w końcu się udało. Firma rozwojowa, zapewnia dużo szkoleń, więc się bardzo cieszę.
Dziękuję Mirabelkom @MangoZjem i @Zaff za udział i pomoc w rekrutacjach w ich firmach oraz Mirkowi @diarrhoea za pomoc w CV.
#testowanieoprogramowania #pracait
spec_IT - Mirki i Mirabelki, pijcie ze mno kompot! Dostałem pracę jako junior softwar...

źródło: comment_7ps45l2xENXijhfLcGaAlgZJQSO92Heu.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AtomSix: mogę tylko powiedzieć żebyś uciekał z Lublina do większego miasta. W Lublinie jest dużo szkół/akademii testowania z których co 2 miesiące wychodzi 10-15 testerów. Nie ma w Lublinie zapotrzebowania na tylu testerów. Po tym jak znalazłem pracę w Warszawie, kolega też szukał w Lublinie pracy przez 3-4 miesiace z marnym skutkiem, natomiast w Warszawie znalazł już na drugiej rozmowie. Wniosek możesz sobie wysnuć sam. Bez doświadczenia jest bardzo ciężko
  • Odpowiedz