Wpis z mikrobloga

@SuppressWarnings: Dziwna to gra była, nigdy nie byłem skillsem w grach samochodowych, tzn to abrdziej w sumie zręcznościówka. Ale dochodziłęm do takich rekordków, że mimo podchodzenia poraz kilkudziesiąty czy setny do tej samej mapy, podejścia do tras różniły się o mniej niż sekundę przy ponad półtoraminutowych trasach. A potem gra znikła z dysku, ot ni ma. A pamiętam że szukałem nawet monitora z lepszą reakcją matrycy pod tę grę ;D
@SuppressWarnings hehe...pamiętam jak się jarałem jak pod choinkę starzy mi to kupili...całe dnie i wieczory to tylko robienie własnych map i te gry w klanach...ahh nostalgia mi przyszła kilka lat temu i mi wyskoczył zajefajny napis... ! Witamy...twoje konto nie było aktywne od 1364 dni...w tym czasie otrzymałeś 500 miedziaków (ʘʘ)
@SuppressWarnings: robilem kiedys mapy do tmuf, kusi zeby znalezc konto gdzie je wrzucalem i Ci podeslac, ciekawe jak taki wymaksowany przejazd by wygladal, Ci co nie grali dluzej to nawet sobie nie wyobrazaja jakiego skilla potrzeba do takiego przejazdu, gratuluje i pisz priv jakbys byl chetny