Wpis z mikrobloga

@SuppressWarnings: a ja nigdy nie lubiłem grać w tę grę ( ͡° ʖ̯ ͡°) za szybka dla mnie, żeby jechać po takich trasach bezbłędnie, jak Ty, trzeba było powtarzać ją dziesiątki, albo i setki razy, zapamiętać każdy zakręt, z jaką prędkością wchodzić w który, jak blisko bandy się trzymać... Nie dla mnie. Ale na tego typu filmiki miło popatrzeć.
  • Odpowiedz
@Tomaszu: to już wsio ryba - ktoś taką trasę stworzył i ktoś przez nią przejechał nagrywając filmik ¯\_(ツ)_/¯ oglądać mogę, ale na poświęcanie kupy czasu na pokonywanie tego samego kawałka wiele razy już nie mam ochoty :P
  • Odpowiedz
@Bielecki: Wiem o czym mówisz. Sam grałem 10 lat temu dokładnie. Niedawno zainstalowałem ponownie, żeby przebić próg 60k LP :P
Strasznie irytujące jak trasa idzie Ci idealnie a pod koniec jeb w bandę i trzeba od nowa, żeby wyśrubować czas. No to jest gra dla wytrwałych :-)
  • Odpowiedz
@SuppressWarnings: cudowna gierka, godzinami się w to zagrywałem, ma wszystko co potrzebuje taki pochłaniacz czasu - jest prosta, a jednocześnie trudna, potrzeba dużo czasu żeby śrubować rekordy, opiera się wyłącznie na umiejętnościach i ma fajne community tworzące nowe mapy.
  • Odpowiedz