Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Aokx: czemu? Oczywiscie ze miala chlopaków zanim za mnie wyszla, tak samo jak ja tez sie spotykalem z innymi laskami. To chyba normalne.

Masz na mysli to ze nie byla dziewicą? Otóż mam już za sobą przygody z dziewczynami nie mającymi żadnych doświadczen i serdecznie dziekuje za takie relacje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aokx: rozumiem że pragniesz tylko dziewicy, bo z kobietą która była z kimś przed tobą cały czas byś się zastanawiał czy z poprzednimi było jej lepiej? twoje kompleksy nie dałyby ci żyć? Bardzo czeste myslenie u nastolatków z zaburzeniem osobowości. Z wiekiem to przechodzi albo sie uwypukla
@windows95:

rozumiem że pragniesz tylko dziewicy, bo z kobietą która była z kimś przed tobą cały czas byś się zastanawiał czy z poprzednimi było jej lepiej?


Kolejna teoria manipulanckich dziwek xD Że też Ty w to wierzysz xDDDD
@windows95 jak nie chce Cię puścić na piwo z kolegą to bym się nie zdziwił jak zaraz Ci powie ze kasy tez Ci nie da...( ͡ ͜ʖ ͡)
Poza tym gościu piszesz ze 20 lat się UGANIALES za laska to się teraz nie dziw ze ona ma nad Tobą władze i ci rozkazuje co masz robić i ze inni piszą ze jesteś pantoflem. ..
@MSDOS: no fakt doświadczenia dużo zdobyłem to jednak i tak nie prędko je wykorzystam bo nie mam zbytnio możliwości poznawania nowych różowych poza tym ubolewam tak bo straciłem przez nią dużo czasu i nerwów bo to prawie rok starania się z małymi przerwami a i sama wykazywała spore zainteresowanie. Nie będę się rozwodził ale im bardziej się starałem tym #!$%@? coraz bardziej dziwne akcje popadając od skrajności w skrajność az tydzień