Wpis z mikrobloga

bylibyście zainteresowani spowiedzią kierowcy przedstawiciela handlowego, który rocznie robi ok ~100 000 km tylko po Polsce?
Przez sześć lat, zrobiłem ponad pół miliona przebiegu w dwóch autach i dostałem tylko dwa mandaty :)

głównie opisałbym jak to wygląda z jazdą po miastach, krajówkach i autostradach,
sztuczkach aby nie dostać mandatu, co się mówi podczas kontroli aby było łagodnie, o stanie technicznym aut itp itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ama #policja #drogi #pracbaza #polskiedrogi
  • 22
@Samulem: ja akurat pracuję w firmie która jest liderem na rynku jeżeli chodzi o swoją branżę. Praca serio fajna, jeżeli lubi się dużo jeździć :) Ja mam już swoich klientów, więc nic innego nie robię oprócz objeżdżania danych hurtowni i pokazywania nowości, praca na luzie. Często organizuję szkolenia na których bawimy się cały tydzień w celu integracji. ( bardziej w celu aby bardziej sprzedawali nasz towar ( ͡° ͜ʖ
@MrMate: ponoć przed moim zatrudnieniem były jedne autka i zero gadania. Ja wybrałem sobie nową avensis, wygodne rodzinne kombi ( ͡° ͜ʖ ͡°). Od roku również nie mamy żadnych oznaczeń na samochodach (głównie chodzi o nieprzepisową jazdę i żeby na internetach przypału nikt nie robił firmie) Oddziały mamy w całej Polsce, więc nie chciałbym mówić branży ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DROPTABLEusers: no to widocznie mało wiesz o sprzedaży w b2b. Dziś nikt nie ma czasu ani chęci, żeby przeczytać maila z ofertą ani tym bardziej na niego odpisać. Sprzedaż to gra w emocje. Nie zrobisz emocji przez maila.