Wpis z mikrobloga

Część tagu która chce usunąć kanał dla Majora już modlitwę zmówiła?
"Gdy wieczorne zgasną zorze,
Zanim głowę do snu złożę,
Modlitwę moją zanoszę
Bogu Ojcu i Synowi:
"#!$%@? Majorowi!
Dla siebie o nic nie wnoszę,
Tylko skasujcie mu kanał proszę.

Kto ja jestem? Mirek mały,
Mały, zawistny i podły.
Jaki znak mój? Chamskie posty.
Oto wznoszę swoje modły
Do Boga, Marii i Syna:
"Zniszczcie tego #!$%@?
Mego brata, Majora,
Przy okazji też Konona."

Żeby mu ukradli Astrę,
Żeby płacił w ZUSie kasę,
Żeby stary dostał chleb,
Żeby walnął kubkiem w łeb,
Żeby nie mógł znaleźć żony,
Wtedy będę spełniony,
Żeby szybko skończył w grobie."
Tak się modlą "widzowie"."
#kononowicz
  • 9
@Dandriel:
Nie jestem za banowaniem kogokolwiek, ale dlaczego niby pasozyt wedlug ciebie ma nie placic skladek ZUS? On jest bardzo dumny z tego, ze w przeciwienstwie do Konona, jest ubezpieczony, a jednoczesnie nie doklada ani grosza, pomimo kilkunastu tys na koncie, stalego dochodu z YT i bycia wystarczajaco zdrowym, by podjac jakas prosta prace i placic podatki i skladki zdrowotne. Pewnie nie jestes jeszcze podatnikiem, ale czy spodobalaby ci sie sytuacja,
@Docent_nauk: Płacę składki i to spore. Ja po prostu doceniam że potrafi sobie radzić w życiu. Jedni są informatykami 15k a inni są swego rodzaju artystami i zgarniają pieniądze z yt lub innej działalności lub pracują sobie spokojnie w biurze. Nie jestem wyznawcą tego że każdy prawdziwy Polak musi tyrać od rana do wieczora w jednej fabryce przez całe życie i wtedy może mówić że żyję uczciwie. Poza tym nie oczekuj
@Dandriel:
Niech sobie beda artystami, kuglarzami czy czymkolwiek chca, pod warunkiem, ze nie zeruja na pracy innych. Niech pasozyt wykupi sobie prywatna opieke medyczna, skoro tak swietnie sobie radzi. Gdybys naprawde byl podatnikiem, to nie bylbys tak szczesliwy, placac wysokie podatki i czekajac w kolejkach do lekarzy, aby szczerbaty menel byl obslugiwany przed toba zupelnie za darmo
@Docent_nauk: Prywatnie chodzę więc nie czekam długo. Wcale bym się nie zdziwił jakby okazało się że j00r też prywatnie chodzi lub w niedalekiej przyszłości będzie. Płacę wysokie podatki, ale dlaczego mam od razu żądać tego że on też powianiem takie płacić zamiast żądać żebyśmy razem nie płacili żadnych? W jaki sposób oni żerują na pracy innych? Z tego co wiem to utrzymują się z reklam na yt i dobrowolnych datków od
@Dandriel:
Bez sensu taka dyskusja, gdy udajesz kogos, kto broni menela, ktory cie okrada. Dorosnij. Zacznij placic podatki i skladki i wtedy tu wroc smiejac sie od ucha do ucha, gdy musisz chodzic do prywatnej przychodni, bo publiczna (na ktora placisz podatki), jest pelna Suchodolskich, ktorzy, pomimo posiadania $ na koncie i chlania codziennie, chca leczyc sie za darmo
@Docent_nauk: Nie wiem kto tu powinien dorosnąć jeżeli w momencie w którym brakuje argumentów zaczynają się argumenty ad personam. Widzę że ktoś ma tu straszny ból dupy o to że innym się w życiu udaję coś osiągnąć pomimo swoich braków w wykształceniu i błędów młodości.
@Dandriel:
Niech im sie udaje, ale za swoje pieniadze. Dlaczego moje podatki maja isc na interwencje policji wzywanej bezsensownie przez Konona, Strazy miejskiej zbierajacej nachlanego/nacpanego Pasozyta bez majtek z lawek w parkach , albo karetek ratujacych Mariusza z Krzakow podczas atakow padaczki alkoholowej? Ciekawe, czy tak bronilbys tych pasozytow wiedzac, ze np policja nie przyjedzie na twoje pilne wezwanie, bo sa zajeci sprawa kartek ktore ktos podrzucil pod bramke Konona.
Ci