Wpis z mikrobloga

@Tommy357: chwalenie się akurat netflixem w krótkim opisie przedstawiającym siebie, faktycznie jest dość żenujące. Od razu widać, że pustak. To jakby ktoś sobie napisał "lubię oglądać TV", lol.
Ale co jest złego, w tym że szuka faceta nieco wyższego od siebie? To jest uwarunkowane ewolucyjnie. We wszystkich kulturach, rasach i narodach, kobiety wolą partnera wyższego od siebie (niekoniecznie wysokiego tylko wyższego od siebie).

Przegrywy odkrywają świat odcinek 1231352 ( ͡°
  • Odpowiedz
@Tommy357: O co #!$%@? chodzi z tym "znam polski"??? To jest jakiś #!$%@? szyfr na tych portalach randkowych, czy różowe już kompletnie nie mają czym się chwalić to to piszą?! ()
  • Odpowiedz
@bo0z: To jest chyba automatycznie dodawane przez badoo, pewnie na podstawie wyboru języków przy rejestracji. Bo pojawia się to dość często i zawsze jest to w nowej linii i dużą literą, nawet jeśli w zdaniu wcześniejszym nie ma kropki.

Do tego raz widziałem jak ktoś wrzucał screena z opisem różowej po angielsku i pod spodem miała "I speak english".
  • Odpowiedz
@Polkopsky: ale ty masz skrzywione myślenie i z łaski swojej odczep się ode mnie. Mój mąż nie mitycznego 180+, ale całkowicie rozumiem czyjeś preferencje, tak samo jak w przypadku koloru włosów czy tuszy. Z takich rudych czy grubych facetów to można się pośmiać i nikt nie jęczy, że dyskryminacja, a wystarczy tylko napomknąć, że nie chce się mieć niższego partnera to już wielki ból tyłka. Ale w drugą stronę, jeśli dziewczyna
  • Odpowiedz
@Polkopsky: jakich kobiet? Karyn szukających macho na tinderze? Czy normalnych dziewczyn?
Jestem teraz na takim etapie, że większość otoczenia bierze śluby i zakłada rodziny i widzę te pary. Ludzie są grubi, chudzi, brzydcy, ładni, wysocy i niscy i nie zauważyłam, żeby panował trend na 180+, chyba, że mówimy o bardzo młodych, instagramowych dziewczynach, dla których ten wzrost jest jeszcze tak bardzo ważny. I zauważyłam, że najczęściej jeśli ktoś jęczy, że jest
  • Odpowiedz
Ale macie wykopki skrzywione myslenie. Laska sama rzuca wam temat do zagadania, a wy widzicie w tym coś dziwnego.

Poradnik dla dzbanów. Jak was sparuje to podlewasz ja lekko %, proponujesz netflix i winko na chacie. Jak się zgodzi to masz pannę na wieczór, jak nie to znaczy ze jej nie wpadłeś w oko. Tylko tyle i aż tyle :)
  • Odpowiedz