Wpis z mikrobloga

Mireczki, czy ktoś mając #leasing w #volkswagen naprawial auto z #oc sprawcy ?

Głównie chodzi mi o zadośćuczynienie za utratę wartości.

Przed chwilą ojcu w dupe wjechali, auto pojechało do ASO VW centrum Wrocław, a ojciec wraca do domu zastępczym autem.

Szkoda konkretna, ale chyba nie nadaje się na całke ;( (najlepsza dla mnie opcja bo RTI na wartość fakturowa)

Paska wziąłem z wpłata własna 45%, wykup 1%. Ojciec miał już to miec do końca swiata bo emerytura blisko a przebiegi małe.

Leasing na mnie więc będę musiał ogarnąć temat. Policja była na miejscu, wina bez sprzecznie gościa z tylu.

dzięki za pomoc
flito - Mireczki, czy ktoś mając #leasing w #volkswagen naprawial auto z #OC sprawcy ...

źródło: comment_rybLPlsHiY4VnVSVHIc5GVbhXQK3DEUO.jpg

Pobierz
  • 25
via Android
  • 0
@emasele ale czy to tak zadziała "z automatu" czy ubezpieczyciel to będzie kwestionować?

W tatę wbił się gość transitem bez hamowania...
Tacie się niby nic nie stało, ale wysłałem go na SOR żeby zrobili diagnostykę i przebadali
via Android
  • 1
@emasele
@WarsDman

Ogólnie auto ma przejechanie 3 tys km. odbierałem je na przełomie lipca / sierpnia.

Szkoda auta bo naprawdę udało się wyrwać w dobrej cenie:/

Tata jechał na A4, zaczął robić się korek, więc jako ostatni wrzucił awaryjne i powoli toczył się do przodu. Po chwili w niego wbił się transit na niemieckich numerach.
W środku 8 najbanych roboli jechało do roboty do Niemiec...
@CrashBack: no tak.. ale konstrukcja samochodu po dzwonie, nie będzie już taka sama jak przed? tzn auto w następnym wypadku złoży się jak harmonijka z tyłu i nie będzie już tak bezpieczne ;/
@emasele: z ciekawości zapytam, bo miałem kiedyś podobną sytuację - czy wstawienie nowej podłogi czy ćwiartki ma sens? koleś kiedys wjechal mi w tył i w serwisie wymienili część podłogi, a w zasadzie to całości łącznie z miejsce gdzie jest miejsce na koło zapasowe, itp. tak sie robi czy zostałem wydymany?
@mailbox: wiesz... Jeżeli producent a tym modelu przewidział taki sposób naprawy to nie mogę być mądrzejszy od producenta . Wstawienie całej dupy to typowe dla mocnych dzwonów - spawasz w miejscu naturalne spawania elementów płyty podgłogowej i jak dobrze pomalujesz to zrobisz lepiej niż fabryka... Czy to bezpieczene? Nie wiem
@flito: przeciez wzbogaczasz sie jak naprawiają ci auto nowymi częściami, bo auto nie zostało uderzone w salonie tylko jak było używane i za to POMNIEJSZAJĄ Ci odszkodowanie, a przynajmniej tak robi #oc #pzu