Wpis z mikrobloga

Mireczki, czy ktoś mając #leasing w #volkswagen naprawial auto z #oc sprawcy ?

Głównie chodzi mi o zadośćuczynienie za utratę wartości.

Przed chwilą ojcu w dupe wjechali, auto pojechało do ASO VW centrum Wrocław, a ojciec wraca do domu zastępczym autem.

Szkoda konkretna, ale chyba nie nadaje się na całke ;( (najlepsza dla mnie opcja bo RTI na wartość fakturowa)

Paska wziąłem z wpłata własna 45%, wykup 1%. Ojciec miał już to miec do końca swiata bo emerytura blisko a przebiegi małe.

Leasing na mnie więc będę musiał ogarnąć temat. Policja była na miejscu, wina bez sprzecznie gościa z tylu.

dzięki za pomoc
flito - Mireczki, czy ktoś mając #leasing w #volkswagen naprawial auto z #OC sprawcy ...

źródło: comment_rybLPlsHiY4VnVSVHIc5GVbhXQK3DEUO.jpg

Pobierz
  • 25
@flito: zamówiłem własny kosztorys, który opiewał na 20 tysięcy, podczas gdy wypłacono 12 tysięcy, a pzu w odpowiedzi napisało mi, że i tak zapłacili mi za dużo, bo jak zrobiliby całkę to dostałbym 8 tysięcy. Idę do sądu.
@CrashBack: naprawa każdego pojazdu podwyższa jego wartość w tej ubezpieczeniowej teorii bo np. drzwi auta zawsze są używane, a jak nie da się ich naprawić to zakłada się nowe - to ta właśnie logika firm ubezpieczeniowych. Nie ważne, że te drzwi będą miały niefabryczny lakier i auto pozostaje w rejestrach jako bite