Wpis z mikrobloga

@drzuo Nawet nie o to chodzi. Wyobraź sobie że są tacy ludzie którzy są zadowoleni z faktu że Blizzard właśnie sra do mordy fanom wypuszczając giereczkę na telefony. I jakim debilem trzeba być aby grać najczęściej na telefonie? Przecież te gry to nic innego jak jakieś minigierki. Od tak żeby pograć w drodze do pracy czy na wykładzie to może jest ok, ale żeby grać w takie gry tyle ile przeciętnie gra
@Grzolsat: Ale jaki problem? Blizz nie ma obowiązku robić jakiegoś D4 bo fani sobie życzą. To jest biznes nastawiony na hajs a w segmencie mobilnym jeszcze ich nie ma. Do tego Diablo to gatunek niszowy, D3 mimo generalnie dobrych wyników to nie jest ta liga co OW który ma ponad 10 milionów graczy. Do tego wątpię że fani by byli zadowoleni z czegokolwiek co Blizz by zrobił bo fanatycy D2 jadą
@Grzolsat: ja to widzę tak, że gówniaki nie dostali PC albo konsoli bo jeszcze nie było komunii albo ich gówniany laptop z media markt za 2000 zł nie ma karty graficznej więc dla nich taka w-połowie-dobra gra na telefony, gdzie panuje ostry syf to jak prezent na dzień dziecka xD

po prostu mobilny plebs dostanie w końcu coś co przypomina grę, a nie jest jedynie jej symulacją

pozostaje mieć nadzieję, że
Do tego Diablo to gatunek niszowy, D3 mimo generalnie dobrych wyników to nie jest ta liga co OW który ma ponad 10 milionów graczy.


@drzuo: Gra sprzedała się w 30 milionach egzemplarzy no rzeczywiście niszowy xD większość gier AAA nie osiąga takiego wyniku nawet wiedźminek 3 ma znacznie mniej. Właściwie overwatch sprzedał się podobnie do Diablo więc nie wiem o jakiej innej lidze mówisz.

https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=93321

Powrót do hardkorowych korzeni jak D2?
@Zuben:

Blizzard nie musi niczego robić a nie zmienia to faktu że fani mogą wyrażać dowolną opinie o ich produktach. Jeśli na półce w sklepie jest na sprzedaż gówno ja mam prawo wyrazić opinie że gówna nie powinno się sprzedawać.


Nikt jeszcze tej gry na oczy nie widział a ty już wiesz że to gówno? Ciekawe

No to mi powiedz co takiego hardcorowego było w diablo 2 co uproszczono w POE?
Nikt jeszcze tej gry na oczy nie widział a ty już wiesz że to gówno? Ciekawe


@drzuo: Oczywiście sam fakt że jej nie robią tylko zostawili to chinolom pokazuje że to gówno. Nie muszę kosztować by wiedzieć że śmierdzi.

5 minut po czym wyłączyłem


@drzuo: No to skąd opinia o jakiejkolwiek hardcorowości tytułu?

Ale wiem jak wyglądało POE 7 lat temu a jak wyglada dzisiaj


@drzuo: No i co
@Melcma:

to rzeczywiscie, balansowanie skilli to jest robienie gry pod casuali XDD


Widać że gówno wiesz o tej grze. Skill tree zostało uproszczone właśnie pod casuali. Zmniejszono liczbę travel nodów bo ludzie się zniechęcali że za level dostawali jakieś gówno typu "+10 str" i musieli 5 takich przejść do następnego dobrego noda. Ilość notabli jest dużo większa niż była