Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Potrzebuje jak najwięcej gb neta na karcie. Obecnie mam Orange free to mam 45gb. Znajdę jakiś #internetmobilny gdzie będzie więcej GB? Od razu mówię że sieci na nadajnikach plusa odpadają bo krucho z zasięgiem. I potrzebuję koniecznie internet na kartę bez żadnych umów.

#internet #kiciochpyta #siecikomorkowe #orange #tmobile #play
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gr888: za doładowanie dają pakiet osobny więc to nie problem, chodzi o to że jak wykorzystasz to 100GB to włączy się lejek
  • Odpowiedz
@Gr888: To może zmień na Orange free pakiet tygodniowy za 7 zł? 3 GB na start potem co tydzień 1 GB więcej.
Na początku dość słabo bo w pierwszym miesiącu masz tylko 33 GB (15 z doładowania za 30 zł i 18 z pakietu) ale ilość internetu z pakietu szybko rośnie a to czego nie zużyjesz kumuluje się.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SadWolf: kurcze oferta spoko ale ciężko będzie na początku z 30gb, wiem że z czasem wyjdzie zapewne lepiej niż 15gb z doładowania i pakiet elastyczny za 30zl na 30dni ale nie mogę raczej czekać kilku miesięcy na to aż zacznie sie opłacać
  • Odpowiedz
@Gr888: No jeśli porównujemy z pakietem elastycznym to już w drugim miesiącu będziesz do przodu bo wtedy dostaniesz 49 GB (15 z doładowania i 34 z pakietu). Jeśli masz taką możliwość to możesz doładować na początek za 100/200 zł co da 50/100 GB a potem doładowywać tak żeby konto było ważne i kasa na pakiet starczyła.
  • Odpowiedz
@Gr888: 1) Nie ma. Ja korzystam w miesięcznej wersji pakietu gdzie mam ponad 40 GB co miesiąc i jak dotąd uzbierało mi się ponad 320 GB do wykorzystania.
2) Wygląda na to, że tak. Mój pakiet z każdym odnowieniem rośnie. Oba pakiety z 7 zł i za 25 zł mają ten sam regulamin, zatem zgodnie z nim tygodniowy pakiet będzie się powiększał 4-5 razy w miesiącu. Po 2 miesiącach ponad
  • Odpowiedz
@SadWolf: czyli Mirku jak aktywuję pakiet co 7 dni za 7zł, dostanę 3gb, a po 4 tygodniach 3gb+4gb na tydzień, tak? A ten na miesiąc powiększa się co 31 dni o 1GB? Co znaczy te 15/17/20GB? i ten limit dla UE tez sie podnosi czy zostaje stały?
  • Odpowiedz
@crackr: 1) Nie. Pakiet odnawia się co tydzień, a każdy kolejny jest większy o 1GB. Jak aktywujesz to dostaniesz 3GB, po 7 dniach, w drugim tygodniu dostaniesz 4GB, w trzecim tygodniu 5GB a n-tym tygodniu (n+2)GB.
2) Tak, każdy kolejny miesiąc to 1GB więcej.
3) Jest to wielkość pakietu jaki dostajesz na start jeśli aktywujesz miesięczny pakiet. Jeśli jesteś krócej niż rok to dostaniesz 15GB, natomiast jeśli twój numer jest
  • Odpowiedz