Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam pewien problem. Otóż podoba mi sie dziewczyna która pracuje jako kierowca w komunikacji miejskiej. Zastanawiam się czy zagadywanie w ogóle ma sens, a jeśli tak (za czym obstaje) to w jaki sposób. Zaprosić na kawę? Sam siedzę w temacie komunikacji i transportu (posiadam prawko D, ale już nie jeżdżę), więc wspolne zainteresowania teoretycznie są. Jest za to problem taki, że jak jesteś kierowcą z autopsji wiem, że wielu kierowców nie cierpi innych ludzi. Kolejna rzecz, że jest tak ładna, że troche się boję porażki. Uważam siebie za zadbanego gościa w gustownych ubraniach, ale mam tylko 73 kilo przy 187 cm, więc mozliwe ze woli jakiś pakerów i będzie trochę #przegryw o ile już nie jest, bo spotykając się z innymi myślałem o tamtej. #rozowepaski #mirki dajcie jakieś rady jak najlepiej to rozegrać, żeby wygrać. Lvl 24 here.
#randkujzwykopem #podrywajzwykopem #zwiazki #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak to mówił Lew Starowicz - kobieta umówi się z każdym mężczyzną który nie śmierdzi.
Idziesz, pytasz się czy się z tobą umówi na kawę, ciastko i jak będzie chciała to pójdzie a jak nie to nie. One to lubią, bądź sobą.
Po drugie, wszystko co myslisz na temat możliwych scenariuszy w tej sytuacji pochodzi z twojej głowy a nie od tej dziewczyny, więc zwyczajnie nie jest prawdziwe.
@AnonimoweMirkoWyznania: stary, zagadywanie ma zawsze sens. Kropka. Czy success rate zawsze będzie 100%? Nie. Welcome to reality. A więc zagadaj, ale tak żeby jej nie przestraszyć i żeby wiedziała że to nie żart. Może poczekaj aż skończy jazdę, wyjdzie z tego autobusu i podejdź do niej (zachowując odpowiedni dystans, żeby nie poczuła się zagrożona) i powiedz coś co chcesz. Np. czesc czy możesz chwilkę pogadać? Treść nie jest ważna. Ważna jest
@Kuba__: dokładnie podjerzewam, ze chodzi o Warszawe więc nie ma nawet na pętli możliwości bycia w styuacji 1vs1. Najlepszą metodą wg mnie było by zatrudnić sie jeszcze na chwilę skoro OP to robił i możliwe ze lubił i wtedy by można rozegrać to elegancko
@AnonimoweMirkoWyznania: "cześć jesteś śliczna, wyszłabyś ze mną gdzieś na weekend?"
Z uśmiechem do niej I tyle. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Minimalistyczne, krótkie pytanie z komplementem prosto z mostu, jak powie nie to znaczy że nie.
Na ten tekst podrywają imigranci w europie i działa.
Nie stalkuj jej, nie pojawiaj się jej po pracy bo wyjdziesz na dziwaka, prosto z mostu podejdź i powiedz, tyle.
OP: Problem jest taki, że będąc kierowcą nie nawidzisz innych ludzi i odwrotnie a poza tym słabo komuś przeszkadzać w pracy takimi rzeczami jak siedzi jak w czołgu zagrodzony szybami kabiny prowadzonej do połówki 1. drzwi.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
Na przystanku zapukaj w szybkę i poczekaj aż otworzy, uśmiechnij się i najzwyczajniej powiedz „przepraszam, że przeszkadzam ale zwróciłem na Panią uwagę i nie mogłem przejść obojętnie. Jest Pani wyjątkowo piękną kobietą, czy zechciałaby Pani umówić się ze mną na kawę” i już, i czekasz co powie. Bądź przygotowany z telefonem w kieszeni żeby zapisać jej numer. Jak powie nie, to trudno. I nie dopisuj do tego znaczenia. I tak pewnie nie