Wpis z mikrobloga

przecież widać ze to nie onr tylko lewackie bojówki, doprowadzili do akceptacji homoseksualizmu to teraz beda walczyc o postepowa pedofilie wiec taguj #lewactwo #lew


@mctortillabezmex: A teraz wyjaśnij co ma piernik do wiatraka.

No co ja poradzę, że jestem rasistą i delikatnie mówiąc nie przepadam za homoseksualizmem ?! Wolno mi. Swoją droga to dobrze, że napisałeś bo zapomniałem plusa
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: 1. Wiatrak może się spierniczyć.
2. Nie znasz mnie, chociaż nie uważam się za osobę wybitnie inteligentną. Ale jestem na tyle, że potrafię sobie zdać sprawę z tego jakiej wiedzy jeszcze nie posiadam. I nie jestem zły =]
3. Nie. Wystarczy że nikt nie będzie przeszkadzał mi tego robić.
  • Odpowiedz
  • 1
Uwaga to tylko chwytliwy napis pewnie im chodzi o badania naukowe które możecie sobie znaleźć. A tak poza tym mam dla was zagadke wśród której grupy było najwięcej pedofili?
A) wśród księży,
B) wśród nauczycieli ,
C) wśród homosekssualistow
Uwaaaga odpowiedź C, ale dla podpowiedzi kolejna grupa jest B. Pozdrawiam czekam na hejty
  • Odpowiedz
2. Nie znasz mnie, chociaż nie uważam się za osobę wybitnie inteligentną. Ale jestem na tyle, że potrafię sobie zdać sprawę z tego jakiej wiedzy jeszcze nie posiadam. I nie jestem zły =]


@EnderWiggin: Rasizm i homofobia temu przeczą.

3. Nie. Wystarczy że nikt nie będzie przeszkadzał mi tego robić.


@EnderWiggin: Trzeba przeszkadzać, w normalnym społeczeństwie nie można tolerować dyskryminowania i nagonki na grupę niewinnych osób.
  • Odpowiedz
Uwaaaga odpowiedź C, ale dla podpowiedzi kolejna grupa jest B. Pozdrawiam czekam na hejt


@wys97: Jest to oczywista nieprawda, ale oczywiście pewnie naukowcy i badania się mylą co nie :D
  • Odpowiedz
  • 0
@szybki_zuk dobrze wstane wyśle Ci badania. Albo nie bo poplaczesz się ze to nie prawda i ze oszukane badania to wytłumacz mi to najczęściej ofiarą p-------w są chłopcy... to co albo kobiety są najczęściej pedofilami albo .....
  • Odpowiedz
@wys97: Duża część p-------w to pedofile homoseksualni. Takie oszołomy jak ty próbują z tego wyciągać wniosek, że wśród homoseksualistów jest więcej pedofili. To oczywiście nieprawda. Ale przeciez nie interesują cię opracowania wyjasniajace to, bo musiałbyś zderzyć się z rzeczywistością niepasującą do poglądów.
  • Odpowiedz
@wys97: nawet na wiki masz wypisane co stowarzyszenia naukowe o tym twierdzą, wytłumaczone, podane odnośniki do publikacji. Ale wolisz żyć w bańce informacyjnej bo byś się popłakał.
  • Odpowiedz
@wys97: Ale co to znaczy nie podobać? Mnie tez się nie podoba, więc np. nie oglądam homo p---o xD Ale nie wygaduję kłamstw na ich temat i nie traktuję ich jak gorszych. Hejt w necie, brak społecznej akceptacji źle wpływa na nich, tak jak źle wpłynąłby na każdą inną grupę.
  • Odpowiedz
na WIKI ? wiarygodne źródło ? :P


@wys97: xDDDDDDDDDDDDDD
Zawsze śmieszy mnie tak samo. Wiki w wygodny sposób kompiluje wiedzę, jak to encyklopedia. Do stanowisk stowarzyszeń i badań masz odnośniki, możesz sprawdzić samodzielnie źródła. Wiec tak, JEST wiarygodna.
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: oo boże powaznie k---a? osoba pro homoseksualizmowi która pokazuje jakiś łysych durniów i daje pod #bekazprawakow
to ich to nie ośmieszy? Ich to nie zaboli ;__;. Lewactwo to komunizm to po pierwsze a po drugie ja nie mam nic do gejów mogę nawet z jednym się kolegować ale mam pewne warunki.
-Nie p------i mi nonstop jak to ciężko jest być gejem,
-Nie będzie ubierał się w jakieś
  • Odpowiedz