Wpis z mikrobloga

@Dragomir123: Nie chodzi mi o to czy to coś złego, ale jak wierzysz, to powiedziałeś że zapłodniona komórka jajowa to już człowiek. Problem w tym, że ponad 50% zapłodnionych komórek jajowych się nie zagnieżdża, czyli twój bóg skazuje na śmierć co drugiego człowieka zanim się narodzi. Przykre to.

@Janusz_Conway: komuniści z pisu?
  • Odpowiedz
@TomTheCat: j---ć CBOS i badania, napisałeś wszak zabawny komentarz na wykopie.
@MajaGraja: jak wyżej + "bo ja nikogo nie znam (lub "nikt mi się nie przyznał, bo nie jestem osobą wartą zaufania")". Ja też nie znam nikogo kto głosuje na pis. A wiesz co to jest bańka informacyjna?
  • Odpowiedz
@TomTheCat: zwróć się do CBOS, skoro podważasz ich metody badawcze. Sorry, ale jak dla mnie nie masz do tego kompetencji a komentarz jest na poziomie wujka, który na wszystkim się zna przy imieninowym stole.
Wiadomo też np., że tacy mieszkańcy USA są biedniejsi od Polaków i dlatego liczba aborcji powinna być tam większa.
  • Odpowiedz
  • 3
@TomTheCat wlicz do tego kobiety które counselling maja w powazaniu i nie chcą w tym cyrku brać udziału, z karencją 24-godzinną i kilkanastoma innymi restrykcjami i do it yourself aborcja wieszakiem poza statystykami wraca do łask.

Dziwnym trafem w stanach z najbardziej utrudnionym dostępem do aborcji i najszerszymi restrykcjami przedaborcyjnymi odnotowano największy odsetek poronień samoistnych. Magia przypadku. Epidemia poronień.
  • Odpowiedz