Wpis z mikrobloga

20-30% to średnia w Europie, w UK też 1/3 kobiet do 45rz deklaruje, że wykonała/miała wykonaną. W Niemczech przeprowadza się 100 tysięcy rocznie, tych legalnych I udokumentowanych.

W Polsce też się abortuje na potęgę, tylko robi się to po piwnicach jak zwierzę lewym arthroteciem z olxa/lewej recepty albo wyjeżdża z kraju.

Negowanie tego faktu świadczy wyłącznie albo o skrajnej niewiedzy, ignorancji albo byciu naiwnym, wybierz sam co pasuje do ciebie najbardziej.


@
  • Odpowiedz
@Lucifer_vult_animae_tuae właśnie, moje. A te dzieci, które teraz są bezwzględnie mordowane? One już własnego życia nie mają ,,moja wagina moja sprawa,, i tak dalej. Mówicie na to morderstwo z zimną krwią aborcja, i bagatelizujecie to że taki płód to też dziecko
  • Odpowiedz
  • 17
@TwojStaryToKorniszon nie są domniemywania, innej formy informacji niż to które uzyskało CBOS na podstawie ankiet nie uzyskasz, bo aborcja jest w Polsce legalna wyłącznie ze wskazań medycznych, o ile lekarz to nie psychopata który wrobi kobietę w rodzenie holoprozencefalika. Natomiast nie widzę powodu dla którego aborcja w Polsce miałaby być zjawiskiem niszowym a wynik ankiet niespójny z rzeczywistością - Polki niewiele się różnią od zachodnich koleżanek a brak oficjalnego dostępu do aborcji
  • Odpowiedz
@Lucifer_vult_animae_tuae ,,nic nie czuje,, ,,to tylko zlepek komurek,, nawet nie wiesz ile razy to słyszę, to już zaczyna się robić irytujące. Tak jeszcze nie czuje, ale to nadal dziecko, dziecko które w przyszłości mogło by zostać dobrym człowiekiem, i prawowitym obywatelem
  • Odpowiedz
@Dragomir123: plemnik też nic nie czuje. Więc czy połykanie jest aktem kanibalizmu i ludobójstwem? Czy mogę kupować trumienki dla komórek jajowych żeby kobiety co miesiąc je chowały?

A czy zapłodniona komórka jajowa to już człowiek?
  • Odpowiedz