Wpis z mikrobloga

@patoologiaa: ktoś miałby Ci zapłacić 30zł za zagranie, tak? To zależy ile gry masz przejść. Jeśli mniej niż godzinę to śmiało, jeśli więcej to przecież więcej chyba w pracy zarobisz
@patoologiaa: jak lubisz zabawe w odbijanie dzielnic polegajacą na schematycznych misjach, to spoko sie grało, fabuła tez nie najgorsza (jest vito z II, to podnosi u mnie ocene), mozna uskuteczniac skradanie i eliminacje ludzi pokolei. Ogólnie pogralem z 20h, zostala koncówka do przejscia ale od 3 miesiecy nie wchodzilem xD
@patoologiaa: rzadko kończę gry single player (jeśli mówa o tych z ostatnich 2-3 lat) a Mafie 3 ukończyłem więc siłą rzeczy zła być nie mogła. Ogólnie to główna fabuła i sposób w jaki jest prowadzona historia jest na bardzo duży plus (także nawiązania do poprzednich części). Natomiast dużym minusem są zapychacze w których robi się w kółko to samo.
@patoologiaa: a jeszcze zapomniałem o jednym minusie: optymalizacja. Gra w mieście ledwo działała w 60 fps na max detalach w 1080p na dosyć mocnym komputerze (jak na tamte czasy kiedy miała premierę) a mianowicie gtx 1070 (podkręcony), i5 6600k @4.5 GHz i 16 GB ram ddr4 3200 MHz. Poza miastem oraz w budynkach już było po 80-120 fps.
@corinarh: no możliwe bo i5 6600k jest 50% wydajniejszy od i5 2500k a 1070 gtx 50% wydajniejszy od 1060 a do tego u ciebie dochodzą jeszcze słabsze pamięci bo i5 2500k nie obsluguje ddr4. Ja miałem najniższe spadki do 50-55 fps w centrum miasta na 1 lub 2 ulicach czyli nawet nie 1 % gry, wszędzie indziej było to 60+