Wpis z mikrobloga

A ja tam mam taką teorie spiskową ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pamiętacie kto wypromował Polaka? Rafonix. Matka Polaka jest z roksy, czy ktoś z bliskiego otoczenia chudego byka miał konto na roksie? Wniosek jest jeden Kinga i matka Polaka pracowały razem i stąd Rafonix poznał syna koleżanki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#patostreamy #rafonix #adrianpolak
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaszczurze: Nie udowodnię, bo nie korzystałem z usług, ale gdybym to ja był na Jej miejscu to na pewno potrafiłbym udowodnić, że tak nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jakoś nie słyszałem, żeby podawała solidne argumenty, że tak nie było
  • Odpowiedz
@lemoonek: bo nie udowadnia się, że czegoś nie było, no, może poza wykoplandią gdzie ludzie myślą w swoich piwnicach inaczej. Karynisko pokazywało różne rzeczy w internetach, ale "nie podawała solidnych argumentów" więc wierzysz w tę głupotę trąci byciem amebą intelektualną
  • Odpowiedz
@jaszczurze: Wierzyć a cisnąć z czegoś bekę to dwie różne rzeczy. Nie mniej jednak na pewno jest to bardziej prawdopodobne niż to, że tak nie było. I co jeśli Cię oskarżą o morderstwo to nie będziesz się bronił, bo "nie udowadnia się czegoś czego nie było"? Na drugą część Twojej wypowiedzi nie odpowiem, bo jej nie rozumiem
  • Odpowiedz
@lemoonek: jak oskarżą o morderstwo to muszą je udowodnić, tak to działa w normalnym świecie. Jeśli po braku adekwatnego udowadniania przez tą karynę wnioskujesz, że to bardziej prawdopodobne, a nie jesteś w stanie przedstawić nic na.potwierdzenie tej tezy to jesteś amebą intelektualną, mniej więcej taką jak te magikale, rafoniksy czy kinga.
  • Odpowiedz
@jaszczurze: No dobrze zgadzam się trzeba je udowodnić, dowody są słabe i raczej fejkowe ale są! No sorry jeśli wg Ciebie jesteś osobą publiczną i bardzo duża ilość osób (czy są "amebami" czy nie) oskarża Cię o rzecz za którą większość osób nie potrafiłaby sobie spojrzeć w lustro to nie powiesz chociaż "hehe to brednie ja w tym czasie robiłem/am to i to? Każdy normalny człowiek tak robi, gdy ktoś
  • Odpowiedz
@lemoonek: nie bronię, jeśli przejrzysz moje posty to znajdziesz w nich nie obronę, a piętnowanie wiary w tego fejka, drażni mnie głupota i wiara w fejkowe obrazki, to trochę tak jak z ajfonami na fb co dawali za darmo, bo nie miały pudełek i dlatego nie mogły być sprzedane więc rozdawali na fb za free. A co do plotek to sporo ludzi ma to po prostu w dupie lub nie
  • Odpowiedz
@lemoonek: Ale jak ona to ma udowodnić? Nawet nie ma się jak bronić, bo nie ma nic poza fejkowym zdjeciem xd Ja słyszałem, że ty miałeś kiedyś konto na roksie. Ile za h?
  • Odpowiedz