Wpis z mikrobloga

Dobra Mireczki, nowa nitka.

Zasady podobne do poprzednich, jednak tym razem nie łączymy ludzi z #omegle ale z #gg. Obydwoje Sebixów myśli, że gada z różowym - tak naprawdę gadają ze sobą, do tego podmiana końcówek z męskich na żeńskie.

Kolejna różnica jest taka, że archiwum rozmów znajduje się teraz online na mojej stronie - pamiętajcie, w komentarzach wstawiamy najbardziej złote screenshoty :P

Skrypt napisany w godzinę, do tego w php, do tego przeze mnie, więc całkiem możliwe że wszystko się wysypie xD

Wołam spamlistę z poprzedniego wpisu.

Jeśli chcesz być wołany do podobnych nitek - zaplusuj ten wpis. Jutro będziemy łączyć ze sobą emerytów z Czaterii!

LINK DO ARCHIWUM NA ŻYWO - http://gg.misterius.pl/gg/

GG ma ograniczenia i można losować raz na około 9 sekund bo inaczej wyskakuje blokada, więc rozmowy będą dochodzić pewnie powoli.
#misteriusowybot
  • 937
DOBRA, NA GG SEBY SĄ GŁUPSI NIŻ NA OMEGLE. TU NAWET ZMIANY KOŃCÓWEK NA ŻEŃSKIE NIE TRZEBA, ŻEBY SIĘ DALI WKRĘCAĆ XD

CO WY NA TO, ŻEBY RÓWNOCZEŚNIE LATAĆ NA GG I OMEGLE? WY BYŚCIE SPRAWDZALI ROZMOWY Z ARCHIWUM I WRZUCALI TU SCREENY, A JA BYM WRZUCAŁ SCREENY Z OMEGLE. PODWÓJNA BEKA W TYM SAMYM CZASIE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Misterius - DOBRA, NA GG SEBY SĄ GŁUPSI NIŻ NA OMEGLE. TU NAWET ZMIANY KOŃCÓWEK NA ŻE...

źródło: comment_9s9UEyq2AnGooO6kIok8s44vBbmWU7Zi.jpg

Pobierz