Wpis z mikrobloga

@agataen: Jeśli sporo chodzisz i nic to nie daje to skuteczny jest już tylko seks, spróbuj dziś, jutro jak nic się nie wydarzy to powtórzcie i już powinno być po robocie. Prostaglandyny zawarte w nasieniu raz dwa zmiękczą szyjkę i pójdzie. W szpitalu stosuje się syntetyczne, które trochę słabiej działają i jedna porcja kosztuje około 400zl, marnotrawstwo jeśli masz możliwość wybrać te naturalne.
Bo oczywiście można też pić olej z wiesiołka,
@jarqka: oczywiście, jestem tego świadoma, tak samo jak tego, że jak będzie mieć lat 15 i nie pozwolę iść na imprezę to powie, że mnie nienawidzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tak lubię spać, że nie mogę się doczekać znowu przesypiania całych nocy, nawet jak za dnia mi popyskuje.
@Uuk_: 10 dni :) @CroN_: moja też córka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale urodziła się w zeszły czwartek :)
@taalarek: ka też już się nie mogę doczekać jak będzie bardziej kumata, ale ten okres noworodkowy mija tak szybko że cieszę się każdym dniem :) @agataen: zobaczysz, szybciutko zleci :) w którym miesiącu jesteś? @Namarin: troszkę mniej niż na wykopie. Zdjęcie kupki już dawno
@zielonka o to mała kruszynka :) mój ma prawie 4 miesiące i jest już fajna integracja, no i czasami zdarza mu się spać w nocy dłużej niż 2 godziny :D A czas leci bardzo szybko.
@wielki-elektronik Ja "ząbkowałem" jeszcze w wieku 20 lat (#!$%@? ósemki, ale przynajmniej prosto urosły) i tak szczerze to wcale się nie dziwię gówniakom że są nieznośne bo jak dostałem raz gorączki to nie byłem w stanie o własnych siłach z roboty wrócić i w środku lata trząsłem się z zimna