Wpis z mikrobloga

Chyba czegoś nie rozumiem we współczesnych grach.

Graliśmy kiedyś ekipą w Bad Company 2, zaczęliśmy od bety i wszyscy naparzaliśmy aż do premiery BF3. Było zacnie, wyszedł tylko dodatek Vietnam którego nikt z nas nie kupił. BF3 mnie ominął, w BF4 grałem ale zniechęciły mnie ciągłe DLC, osoby które je kupowały miały lepsze bronie.

Potem był BF1 ale go olałem całkowicie, ale aktualnie jest Origin Basic na tydzień za darmo więc pobrałem i gram. Broń początkowa wsparcia jest mało celna, więc poszukałem na szybko jak odblokować kolejne.. i mnie zamurowało. Muszę kupić pakiet wyposażenia za 35zł, po to aby odblokować karabin, zabić nim 15 wrogów, aby zakończyć zadanie które odblokuje mi docelową broń którą chciałbym grać. SERIO? Bardziej zagmatwać się nie dało? Ludzie to kupują? Przecież sama gra w momencie premiery kosztowała nie mało, potem były DLC, skrzynki z bezużytecznymi skórkami, a jeszcze MUSZĘ kupić pakiet wyposażenia?

Miałem zamiar kupić BF5 ale jak widzę schemat odblokowywania broni w poprzedniej części to przecież ręcę opadają..

#gry #grypc #battlefield #battlefield1 #battlefieldv #playstation #ps4 #xboxone #gorzkiezale
  • 12
@Jebiasz Aah, no to muszę jeszcze raz sprawdzić bo parę dodatków mogłem dodać za darmo. Chociaż nie ukrywam że Overwatch jakoś radzi sobie z mikropłatnościami i poza podstawką nic nie potrzeba, a tutaj jak w lesie..
@corinarh: Ah no tak, bo w pierwsze 15 minut grania powinienem wiedzieć wszystko, bo jak nie to grać nie wolno, bo Battlefield to przecież taka elitarna, e-sportowa gra ( ͡° ͜ʖ ͡°)