Wpis z mikrobloga

@technojezus: Robią szambo to są sprawdzani. Ja akurat popieram postawę władz Jagielloni. Oczywiście szkoda mi normalnych kibiców, ale może zaangażują się przez to w oczyszczanie sprawy w swoim środowisku. Przyjadą tacy, zrobią dym, a kary zapłaci organizator, czyli Jaga.

Gdybym był prezesem klubu w Polsce to większości nie pozwalałbym na wstęp wyjazdowy i sektory gości. Nie umieją się zachować, to nie potrzebne są kłopoty. Każdego by się wpuściło jak przyjedzie, ale
@putinex: Zastanawiacie się jak kibice wnoszą race na stadion. Otóż już wam mówię. Jadę kiedyś na mecz, parkuje sobie na parkingu pod Torwarem, patrzę a tu grupka łysych sebixów wypina tyłki, a inny ładują tam ogromne ilości rac. Większośc z nich była solidnie przecwelona w więzieniu więc poważne ilości pirotechniki zostały ukryte w odbytach wyklętych. Później dzieje się rzecz nieprawdopodobna, jeden z gniazdowych Legii wbija i wypina tyłek, a grupka ultrasów
I właśnie dlatego nie jesteś, bo duży biznes nie jest dla ludzi którzy działają na własną szkodę z powodu jakichś wyobrażeń xD


@NiedzielnyWykopowicz: Zabawne jest to co mówisz, bo na zakup klubu w Ekstraklasie i jego utrzymanie byłoby mnie na luzie stać - to aż tak drogie nie jest. Nie angażuję się w to właśnie dlatego, że nie widzę sensu i nie chcę żeby ktoś wchodził w moje prywatne życie. Choć